نظرخواهی

آیا از عملکرد 4ساله اعضای شورای شهر دهدشت رضایت دارید؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب

 

طنز و کاریکاتور

پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه/کاریکاتور
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:

مطالب اخبار استان

اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی جالب به منظور معرفی ظرفیت های گردشگری این استان به سراسر کشور برنامه جالبی را در دستور کار قرار داده و از ابتدای تابستان تاکنون در حال اجراست.
در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها:
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما توانست 9 عنوان برتر را کسب کند.
عجیب ولی واقعی
وجود یک درخت چندین ساله در وسط یکی از خیابان های شهر یاسوج در منطقه بنسنجان باعث تعجب برخی از مسافران و رهگذران در این منطقه شده است.
پل سوم بشار یاسوج که بعد از سالهای سال مردم چشم انتظار افتتاح آن بوند تا گوشه ای از ترافیک و مشکلات عبور و مرور را رفع کند افتتاح نشده به قتلگاهی برای خودروها و مردم تبدیل شده است.
ورژن جدید برنامه های شبکه دنا هم رسید:
حتما گذر مجریان و کارکنان صدا و سیمای مرکز استان به مراکز درمانی استان افتاده است و انصافا قضاوت کنند که در این برنامه چه چیزی بود و در واقعیت چه چیزی مشاهده می کنند؟
یکی از شهروند خبرنگاران صبح زاگرس با ارسال تصاویری از نبود علائم و خط کشی در جاده یاسوج به اصفهان خبر داد و گفت: برخی از مناطق این جاده مواصلاتی به تازگی افتتاح شده اما از هر گونه خط کشی و علائم هشدار دهنده برخوردار نیستند.
پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد برای پیشگیری از جرائم نوظهور سایبری، هشدارهای سایبری برای استفاده مسافران و گردشگران و هم استانی ها در ایام پایانی تابستان ارائه کرد.
شاعر کهگیلویه وبویراحمدی به مناسبت ورود پیکر شهید حججی به کشور قطعه شعری سروده است.
یک مدرس دانشگاه در برنامه"فنجان خبر" صبح زاگرس:
رئیس کارگروه علمی-پژوهشی بسیج فرهنگیان بازشناسی آداب و رسوم فراموش شده استان و احیای مجدد آن را دارای اهمیت بالایی دانست و افزود آداب و رسوم مردم سرزمین چهارفصل ریشه در تاریخ و فرهنگ دیرینه آن ها دارد .
رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمدگفت:سارقان مسلح طلافروشی گچساران در صورت دستگیری و محاکمه در محل وقوع جرم ودر ملاء عام به دار مجازات آویخته می شوند.
معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای افتتاح این پروژه عظیم از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای سفر به استان دعوت خواهیم کرد.
رئیس ستاد عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه دستگاه‌های استانی برای برگزاری مطلوب مراسم اربعین حسینی امسال همکاری و مساعدت کنند.
مدیریت درمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوز راه اندازی سی‌تی اسکن در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گرفته شده است.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت در یاسوج عنوان کرد:
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با بیان این که 5.5 میلیون بیمار دیابتی داریم، افزود: حدود 5میلیون نفر در کشور در آستانه ابتلا به دیابت قرار دارند که با راه‌اندازی سازمان‌های مردم نهاد می‌توان از ابتلا به این بیماری پیشگیری نمود.
شهید نصیب‌اله محسنی در یک خانواده بسیار محروم اما متدین و متعهد به دنیا آمد و به موجب مشکلات زیاد خانوادگی و کمبودهای مادی از نعمت سواد بی بهره ماند و همگام با پدر به امر کشاورزی و دامداری اشتغال یافت.

صفحه‌ها

گزارش

پایگاه خبری کهگیلویه
گزارش پایگاه خبری کهگیلویه از سومین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ
پایگاه خبری کهگیلویه
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/ این هفته شهید عبدالمحمد رضایی
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار