نظرخواهی

آیا از عملکرد 4ساله اعضای شورای شهر دهدشت رضایت دارید؟
بیمه ملت دهدشت
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب

 

طنز و کاریکاتور

پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه/کاریکاتور
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:

مطالب اخبار استان

نخستین روزهای سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال » روستای سرآب ننیز گچساران با حضور پرشور مسئولان استانی و محلی پذیرای جشن مشک و ملاری همراه با رقص و موسیقی بود.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیات‌های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری در استان قانون را سرلوحه کار قرار دهند.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی
جشنواره بهار همدلی با حضور گسترده مردم و مسئولان در منطقه شلال دان باشت برگزار شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
سیدموسی خادمی با اشاره به مشکلات آب سرفاریاب افزود: با پیگیری ها قرار شد روز ۱۴ فروردین عملیات تصفیه خانه اب سرفاریاب اغاز و بزودی این مشکل برای همیشه حل خواهد شد.
رییس شرکت فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد:
رییس شرکت فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 190میلیون لیتر بنزین در سالجاری در جایگاهای عرضه سوخت استان توزیع شد.
معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان :
معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه وبودجه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه جمعیت این استان بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال جاری ۷۱۳ هزار و ۵۲ نفر بوده است، گفت: شهرستان بویراحمد با جمعیت ۲۹۹هزار و ۸۸۵ نفر پرجمعیت ترین شهر استان شد.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنان ما باید برای موفقیت در زندگی خود از حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرا آسیه(س) درس و الگو بگیرند.
امام جمعه یاسوج گفت: برخی از مدیران در حق مردم اجهاف می کنند و امیدوارم خداوند آنها را به راه راست هدایت کند.
مشاور ستاد تخصصی مجمع تشخیص مصلحت نظام:
مشاور ستاد تخصصی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نیروهای سیاسی چند استان شاخص کشور که با سلیقه های فکری متنوع در کنار کارملی عایدی قابل توجهی برای استان خودشان دارند و نیروی انسانی استان ما فدائیان جریانات سیاسی کشور شده اند.
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی که از طرف جریان عدالت خواه استان کهگیلویه و بویراحمد به این استان دعوت شده بود، در جمع مردم روستای محروم توگبری چرام حضور یافت.
دعوت گزینشی رسانه ها برای همراهی معاون اول دولت روحانی در یاسوج/
سفر معاون اول روحانی به استان کهگیلویه وبویراحمد به گونه ای آغاز شد که در این سفر برای همراهی و پوشش خبری برنامه های معاون رئیس جمهور رسانه ها به صورت گزینشی انتخاب شدند.
هشدارهای معاون فرماندار بویراحمد به مردم/
مدیر طرح معدن پتاسیم لیراب دیشموک:با بیان اینکه، این معدن برای تولید 4 ماده معدنی، نیترات پتاسیم، اهک coo ،لیتیوم و مولیبدن کاربرد دارد، تصریح کرد: این چهار فلز را از معدن لیراب می توان استخراج و فن آوری کرد.
آرای بازی جنجالی زاگرس یاسوج و قشقایی شیراز با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد.
رئیس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویر احمد گفت:کسانی که در ادارات و دستگاههای دولتی مسئولیتی گرفته اند باید بدانند حق کشی و پایمال کردن حق دیگران مذموم است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در چند ماه گذشته مانند قبل فعالیت موسیقی به مفهوم اجرای زنده وجود داشته، اما نکته حائز اهمیت این است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صرفا در موسیقی خلاصه نشده و من این بحث را انحرافی و نوعی بازی سیاسی توسط سیاسیون می‌دانم و نباید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تنها در موسیقی خلاصه کرد.

صفحه‌ها

گزارش

پایگاه خبری کهگیلویه
گزارش پایگاه خبری کهگیلویه از سومین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ
پایگاه خبری کهگیلویه
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/ این هفته شهید عبدالمحمد رضایی
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار