همایش پیاده روی خانوادگی، گرامی داشت یاد و خاطره شهدای کهگیلویه صبح امروز با حضور مسئولان ارشد شهرستان ‌در شهرستان کهگیلویه و در شهر دهدشت برگزار شد.
در هفته پایانی لیگ برتر هندبال کشور تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت در ورزشگاه خالی از تماشاگر شهید باهنر دهدشت میزبان تیم مس کرمان بود و با پیروزی بر این تیم بر سکوی سوم لیگ برتر ایستاد.
هفته هفدهم لیگ برتر هندبال کشور؛
هفته هفدهم لیگ برتر هندبال کشور در حالی برگزار شد که تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت میهمان تیم هیئت هندبال نجف آباد بود.
در نشست خبری تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت مطرح شد؛
پارسایی:هدف از تشکیل این جلسه دعوت به همفکری و همدلی بوده و در این سال ها بارها شکست هایی خوردم و بعد از هر شکستی بلند شدم اما در این حادثه ای که رخ داد فشارهای وارد آمده به حدی بود که باعث کهیر زدن صورتم شد.
هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال کشور؛
تیم فراز بام خاییز دهدشت در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر هندبال کشور به مصاف تیم هم استانی نفت و گاز گچساران رفت و توانست در مقابل رقیب خود به برتری برسد.
در هفته هشتم از مسابقات لیگ برتر هندبال کشور تیم فرازبام خائیز دهدشت میزبان هیئت هندبال نجف آباد اصفهان بود.
افتخاری دیگر برای هندبال استان:
تیم فراز بام خاییز در رقابت های هندبال لیگ برتر گشور امروز میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود. در این دیدار که در یک روز بارانی در سالن اختصاصی هندبال شهید باهنر دهدشت برگزار شد.
فراز بام خائیز دهدشت توانست با نتیجه ۲۹_۲۳ رقیب خود که از امتیاز میزبانی برخوردار بود را شکست دهد.
پسرک ده ساله ای که کمتراز یک سال است کفش فوتبال به پا کرده توجه خانواده،مربیان و دوستان را به خود جلب کرده است.
افتخاری برای ورزش کهگیلویه:
تیم هندبال جوانان فرازبام خائیزکهگیلویه در مسابقات قهرمانی کشور مقام سوم را کسب کرد.
افتخاری دیگر برای ورزش کهگیلویه:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت : يكي از قهرمانان ورزشي شهرستان کهگیلویه بنام سارا ادریا دانش آموز مدرسه استثنایی در رشته کاراته مدال نقره المپیک ناشنوایان جهان را دریافت کرد.
تیم اداره پست کهگیلویه قهرمان مسابقات جام کارمندان اداره کل پست استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
پایگاه خبری کهگیلویه
درخشش دربازی های لیگ برتر و دعوت به تیم ملی فوتبال باعث شد تا این سایت خبری مصاحبه ای اختصاصی و کوتاه با دروازبان ارزشمند کهگیلویه و بویراحمدی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان داشته باشد.
پایگاه خبری کهگیلویه
وزیر ورزش و جوانان از علیرضادادوند کشتی گیرقهرمان کهگیلویه و بویر احمدی در دهدشت تجلیل کرد.
پایگاه خبری کهگیلویه
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس مطرح کرد:
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس گفت: می خواهم یک چیز را خدمت آقای سلطانی فر عرض کنم و آن هم این است که ورزش در کهگیلویه بزرگ کاملا محو هست و هیچی ندارد.

صفحه‌ها