نظرخواهی

نظر شما درباره استفاده استاندار از کهگیلویه ای ها در مدیران استانی چیست؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک

 

مطالب اخبار ایران و جهان

با تجلیل از صاحبان آثار برتر ؛
در این جشنواره ۲۳ گروه از مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و تولید محتوای دیجیتالی با هم رقابت کردند.
فرماندار کهگیلویه گفت: زلزله امروز ظهر دهدشت خسارت جانی نداشته و برآورد خسارات‌ها در دست بررسی است.
پی اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا؛
کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت در پی اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا، با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه دیدار و گفت‌وگو کردند.
رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ماهیت ذاتی این دانشگاه در کشور گفت: ما برای دولت نیروی پشت‌میزنشین تربیت نمی‌کنیم.
معرفی کامل امکانات و ویژگی‌های پیام‌رسان‌های ایرانی؛
در دنیای امروز که با تولید روزافزون برنامه‌های پیام‌رسان، این نوع فناوری به سرعت به محبوب‌ترین راه برای ارسال پیام‌های متنی تبدیل شده است، بسیاری از پیام‌رسان‌های ایرانی، ما را به سمت تعامل
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ساعت کار ادارات را اعلام کرد.
در آسانه ولادت پرخیر و برکت دخت نبی‌اکرم(ص) ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر دهدشت رنگ وبوی دیگری به خود گرفت
باقری‌رادگفت: قاتلان شهیدسلیمانی،فکرمی‌کردندب ترور وی می‌توانندجبهه مقاومت تضعیف کنندامابعداز این اقدام،جنایتکاران آمریکادرجهان امنیت ندارند وباترس زندگی می‌کنند
نایب رئیس دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در خانه ملت با اشاره به اینکه حمله به‌عین الا سد اقتدار ایران در جهان را مستحکم‌ترکرد گفت: عاملان و آمران شهادت حاج قاسم باید پاسخگوی جنایتشان باشند.
آمریکا،ابرقدرت کاغذی وپوشالی پس از۲۰سال جنایت واشغال درافغانستان شبانه از این کشور فرار کردند وعده‌های دروغین ایجاد ثبات و امنیت در افغانستان هیچگاه عملی نشد.
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس اداره برق شهرستان کهگیلویه منصوب شد.
هشدار سطح نارنجی هواشناسی ؛
کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش برف، رگبار و رعد و برق، تگرگ، وزش باد و کولاک از ویژگیهای این سامانه است.
پس از سالها انتظار ؛
این سه نوزاد هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان امام سجاد یاسوج تحت مراقبت هستند.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت هزینه‌های بیماران سرطانی توسط بیمه سلامت خبر داد.
به گفته سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی علائم آنفلوآنزای کودکان ممکن است از سایر بیماری‌های ویروسی دستگاه تنفسی قابل تشخیص نباشد.

صفحه‌ها