نمایش 1 - 10 از 23
اختصاصی کهگیلویه:
مادر شهید افروغ: از آرزوهای فرزند شهیدم، شهادت بود که به آن دست یافت.
رئيس اداره آموزش‌وپرورش ديشموك:
رئيس اداره آموزش‌وپرورش ديشموك گفت: تربيت بايد در راستاي اهداف ديني باشد.
رئيس كميته ديشموك خبر داد:
رئیس کمیته امداد دیشموک گفت: 13 پایگاه آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی در دیشموک مستقر است.
رئیس منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه عنوان کرد:
رئیس منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه گفت: 120هکتار از مراتع شهر دیشموک زیر کشت گیاهان دارویی از نوع آنغوزه قرار گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه گزارش می دهد:
نماینده 4 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معدن نیترات لیراب همچنان زیر ذره بین مطالعات کارشناسان است/ معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد: سد بالیاب در انتظار پاسخ مطالعات زمین شاسی/ مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد: گازرسانی به بخش دیشموک در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.
رئیس شورای اداری دیشموک:
رئیس شورای اداری دیشموک با بیان اینکه توجه به بهداشت و سلامت روستا باید از مهمترین برنامه های دهیاران است، افزود: دهیاران موظف با تعامل و همکاری با شبکه بهداشت درمانی دیشموک و خانه بهداشت ها در پیشرفت سلامت روستائیان هستند.
با اتمام هفته هشتم مسابقات صورت گرفت:
رئیس هیئت فوتبال بخش دیشموک گفت: با اتمام هفته هشتم مسابقات، پرسپولیس دیشموک همچنان یکه تاز لیگ دسته یک فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان کهگیلویه:
نایب رئیس شورای شهرستان کهگیلویه، ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و 22 بهمن و دعوت از عموم مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن 93، اظهار کرد: ملت ایران حق قانونی خود می دانند که از روند مذاکرت آگاه و از اصول و آرمانهای خویش کوتاه نیایند.
رئیس شورای شهر دیشموک:
رئیس شورای اسلامی شهر دیشموک گفت: افتتاح نمایندگی ورزش و جوانان، گامی بلند در راستای پیشرفت ورزشکاران بخش دیشموک خواهد بود.
فرماندار کهگیلویه:
فرماندار کهگیلویه گفت:اينكه نظام ديني در نظام سلطنتي و ايدئولوژي نظام ديني مسلط شد بر ايدئولژي نظام سلطنتي واين يعني بازگشت به تاريخ ديرين نظام اسلامي به معناي اسلام اصيل، پاك و تاريخي و پيوند آن تا به امروز با تاريخ معاصر را می توان زیبا ترین حرکت 22 بهمن 57 عنوان کرد.

صفحه‌ها