نمایش 1 - 10 از 24
در گفتگو با استاد حوزه و دانشگاه مطرح شد:
حجت الاسلام اندرزیان:درست است که ایران به دشمن فرصت می دهد تا حجت را بر آن ها تمام کند اما حجت بر آن ها زمانی تمام شد که بازرسان سازمان انرژی اتمی حدود 14 بار از نیروگاه های ایران بازرسی و پایبندی ایران به برجام را تایید کردند.
اختصاصی کهگیلویه:
مادر شهید افروغ: از آرزوهای فرزند شهیدم، شهادت بود که به آن دست یافت.
رئيس اداره آموزش‌وپرورش ديشموك:
رئيس اداره آموزش‌وپرورش ديشموك گفت: تربيت بايد در راستاي اهداف ديني باشد.
رئيس كميته ديشموك خبر داد:
رئیس کمیته امداد دیشموک گفت: 13 پایگاه آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی در دیشموک مستقر است.
رئیس منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه عنوان کرد:
رئیس منابع طبیعی شهرستان کهگیلویه گفت: 120هکتار از مراتع شهر دیشموک زیر کشت گیاهان دارویی از نوع آنغوزه قرار گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه گزارش می دهد:
نماینده 4 شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معدن نیترات لیراب همچنان زیر ذره بین مطالعات کارشناسان است/ معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد: سد بالیاب در انتظار پاسخ مطالعات زمین شاسی/ مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد: گازرسانی به بخش دیشموک در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.
رئیس شورای اداری دیشموک:
رئیس شورای اداری دیشموک با بیان اینکه توجه به بهداشت و سلامت روستا باید از مهمترین برنامه های دهیاران است، افزود: دهیاران موظف با تعامل و همکاری با شبکه بهداشت درمانی دیشموک و خانه بهداشت ها در پیشرفت سلامت روستائیان هستند.
با اتمام هفته هشتم مسابقات صورت گرفت:
رئیس هیئت فوتبال بخش دیشموک گفت: با اتمام هفته هشتم مسابقات، پرسپولیس دیشموک همچنان یکه تاز لیگ دسته یک فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان کهگیلویه:
نایب رئیس شورای شهرستان کهگیلویه، ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و 22 بهمن و دعوت از عموم مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن 93، اظهار کرد: ملت ایران حق قانونی خود می دانند که از روند مذاکرت آگاه و از اصول و آرمانهای خویش کوتاه نیایند.
رئیس شورای شهر دیشموک:
رئیس شورای اسلامی شهر دیشموک گفت: افتتاح نمایندگی ورزش و جوانان، گامی بلند در راستای پیشرفت ورزشکاران بخش دیشموک خواهد بود.

صفحه‌ها