بزرگواری که با حضور عدل هاشمی پور و موحد در حوزه کهگیلویه بزرگ دیگر جایگاهی برای نمایندگی خود در دور بعدی تصور نمیکند، گفته می شود و شنیده ها حاکی از آن است که سعی دارد این روزها با حضور مداوم در فضای رسانه ای جایگاه مناسبی را در مرکز کشور برای خود هماهنگ کند.
بزرگواری: توقعی از شما نیست که به عیادت آقای تاجگردون بروید و یا تماسی داشته باشید اما به عنوان کسی که نام استاد اخلاق و معارف اسلامی را به خود گرفته اید جا داشت که خود نگهدار باشید و در این موقعیت با اعصاب وی بازی نکنید
وقتی معلولیت محدویت نمی شناسد:
گاهی می توان در اوج نا امیدی به چنان باور استواری رسید که همه از میزان نبوغ و توانمندی انسان غطبه بخورند در حال که اگر ذره ای امید و عشق به کار باشد می توان موفق بود.
معرفی نخبگان بسیجی استان؛
من در زمینه حقوق قضایی تحصیل کردم اما این دلیل نمیشود که همه افراد جامعه به فکر شغل دولتی باشند.با توجه به شرایط منطقه ی ما، برای جوانان بیکار تأسف میخورم
در جلسه هماهنگی جشن های چهل سالگی انقلاب مطرح شد؛
خنجری افزود: امپراطوری رسانه دنیا باعث بوجود آمدن حساسیت ها در مورد چهل سالگی انقلاب شده است و این نگاه و حساسیت نیز به داخل سرایت کرده. همه ما وظایف داریم که از نظامان حفظ و حراست کنیم.
حواشی جالب افتتاح پمپ بنزین سوق؛
امام جمعه سوق: از مسئولین محترم درخواست می کنیم که هر وقت قصد بازدید از پروژه های این مناطق را دارند از قبل به صورت وسیع اطلاع رسانی کنند تا حداقل برای یک یا دو روز مقدار ناچیزی از این پروژه ها فعال شوند!
سرهنگ پوربهشت: در این کاروان ۴۰۰ دانش آموز دختر مقطع متوسطه دوم شهرستان حضور دارند که به مدت ۳ روز از یادمان والفجر ۸ ؛ شلمچه و دهلاویه بازدید خواهند کرد .
استقبال از شهروندان بازباله:
شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه است که چهار ورودی به این شهر وجود دارد. یکی از جاده های ورودی به این شهر ورودی از سمت طولیان است که به علت تردد زیاد وسایل نقلیه از اهمیت زیادی برخوردار است.
موسی عباسی شاعر طنزپرداز معروف کهگیلویه و بویراحمدی به مناسبت لغو تحریم ها و اجرای برجام شعر لری سروده که در زیر قابل شنیدن و دانلود است.
پایگاه خبری کهگیلویه
سید محمود توفیقیان بسیجی جوانی است که با الگو گرفتن زا اقتصاد مقاومتی گام های استوار راه امیدبخش اقتصاد را می پیماید و با راه اندازی کارگاه های قالی بافی ضمن اشتغالزایی برای تامین آب و نان چندین خانوار به صنعت فرش کمک شایانی دارد.
پایگاه خبری کهگیلویه
اداره ای که اسم شهرستان خود رانمی داند
جلوی درب ورودی اداره هواشناسی شهرستان کهگیلویه عبارت عجیب و جالبی نوشته شده است.
پایگاه خبری کهگیلویه
رعایت پاکیزگی و بهداشت در چنین مجالسی از نشانه های عملی ادب در محضر آن حضرت و اکرام میهمانان و دوستداران آن حضرت است لذا شایسته است برای رعایت این آداب به نکته های زیر توجه و عمل شود
پایگاه خبری کهگیلویه-شهید بهرام قلی آذرشب
شهید آذرشب با تأکید بر آگاهی‌ خود از حضور در جبهه های‌ حق علیه باطل، انگیزة خود را از اعزام به جبهه « جوشش خون شهیدان »یاد می‌کند و با مخاطب قرار دادن اهالی‌ شوتاور و طیبی‌ سردسیر؛ زادگاه خود، ایشان را به حفظ وحدت کلمه فرا می‌خواند و از آ نها می‌خواهد تا جبهه ها را خالی‌ نگذارند و پشتیبان روحانیت که مبلغان اسلامند باشند.
دبیر علمی هفتمین کنگره بین المللی قلب و عروق بیمارستان رضوی:
گروه جامعه- محبوبه علی پور: با تأیید وزارت بهداشت و درمان، بیمارستان فوق تخصصی رضوی به عنوان نخستین مرکز تحقیقاتی خصوصی کشور تعیین می‌شود.
بوی بد دهان از موارد آزاردهنده ای است که برخی روزه داران با آن مواجه می شوند؛به گفته متخصصان تغذیه، طولانی بودن مدت روزه داری در روزهای گرم تابستان، خشک شدن دهان در اثر کاهش آب بدن، پر و بدخوری از جمله دلایل بوی بد دهان هستند.

صفحه‌ها