نظرخواهی

نظر شما درباره استفاده استاندار از کهگیلویه ای ها در مدیران استانی چیست؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک

 

مطالب اخبار شهرستان

فرماندار کهگیلویه گفت: زلزله امروز ظهر دهدشت خسارت جانی نداشته و برآورد خسارات‌ها در دست بررسی است.
بیش از۱۵۰ نفر در قالب هفت گروه جهادی وظیفه خدمات رسانی به مردم این روستا‌ها را برعهده دارند.
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مرگ ۲۹ کودک در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
پی اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا؛
کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت در پی اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا، با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه دیدار و گفت‌وگو کردند.
رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ماهیت ذاتی این دانشگاه در کشور گفت: ما برای دولت نیروی پشت‌میزنشین تربیت نمی‌کنیم.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی پنج شنبه‌ها به علت مدیریت مصرف انرژی تا پایان بهمن ماه در این استان خبر داد.
امام جمعه سوق گفت: اقدامات سپاه در کشور و جهان اسلام قابل تقدیر است.
رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: امروز داوطلبان دختر و پسر دو گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان خارجی در ۸ حوزه امتحانی کهگیلویه به رقابت پرداختند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۸ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد، بر اساس نقشه آماری وزارت بهداشت در وضعیت آبی کرونا قرار دارد.
معرفی کامل امکانات و ویژگی‌های پیام‌رسان‌های ایرانی؛
در دنیای امروز که با تولید روزافزون برنامه‌های پیام‌رسان، این نوع فناوری به سرعت به محبوب‌ترین راه برای ارسال پیام‌های متنی تبدیل شده است، بسیاری از پیام‌رسان‌های ایرانی، ما را به سمت تعامل
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ساعت کار ادارات را اعلام کرد.
در آسانه ولادت پرخیر و برکت دخت نبی‌اکرم(ص) ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر دهدشت رنگ وبوی دیگری به خود گرفت
باقری‌رادگفت: قاتلان شهیدسلیمانی،فکرمی‌کردندب ترور وی می‌توانندجبهه مقاومت تضعیف کنندامابعداز این اقدام،جنایتکاران آمریکادرجهان امنیت ندارند وباترس زندگی می‌کنند
نایب رئیس دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در خانه ملت با اشاره به اینکه حمله به‌عین الا سد اقتدار ایران در جهان را مستحکم‌ترکرد گفت: عاملان و آمران شهادت حاج قاسم باید پاسخگوی جنایتشان باشند.
آمریکا،ابرقدرت کاغذی وپوشالی پس از۲۰سال جنایت واشغال درافغانستان شبانه از این کشور فرار کردند وعده‌های دروغین ایجاد ثبات و امنیت در افغانستان هیچگاه عملی نشد.

صفحه‌ها