نمایش 1 - 10 از 26
شاید بتوان گفت این از معدود بیانات امام خامنه ای بود که در آن از عاقبت بدی خبر می داد که در انتظار مردم ایران است.
قیاسی خواندنی به مناسبت بیست هشتم رجب؛
بیست و هشتم رجب ، سالروز حرکت حسین بن علی علیهما السلام از مدینه به سمت مکه است ، حرکت عظیمی که تاریخ برای آن پایانی متصور نیست الا به ظهور امام غایب و همه گیر شدن عدالت اسلامی و الهی
ايران در رسانه‌ها؛
مادر شیرین نفر اولی بود که شک کرد ارتباطی بین دخترش و مرد جوانی که به دنبال او می‌آمد و وی را به خانه بر می‌گرداند، وجود دارد. او می‌خواست همه چیز را بداند. پدرش خیلی به این موضوع فکر نمی‌کرد.
یادداشت ژیلا صادقی درباره حواشی کشمکش فرزاد حسنی و آزاده نامداری
پدیده افشای اطلاعات مربوط به اهالی رسانه و هنر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پدیده جدیدی نیست، اما به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر، این موضوع ابعادی متفاوت یافته است.
اگر چه توصیه‌های رهبر انقلاب در یک‌و‌نیم سال گذشته به مسئولین نظام در موضوعات گوناگون و متنوعی مطرح شده‌اند و فهرستی طولانی را تشکیل می‌دهند، اما بی‌شک حدس زدن پربسامدترین آنها کار آسانی است: «توجه به ظرفیت‌های درونی کشور و استعدادهای ملت ایران».
یاداشت/
ریشه اکثر مشکلات ما در اقتصاد مقاومتی ناشی از مدیریت ناصحیحی است که مدیریت داخلی نسبت به منابع انسانی و غیر انسانی اعمال می کنند .
در رابطه با مشکلات خانواده در جوامع امروزی و نقش خانواده و مسئولیت پذیری آن ها در اصلاح جامعه باید گفت که الگو گرفتن از ائمه معصومین(ع) می تواند ما در حل این مشکلات ما را یاری رساند.
برای داشتن خانواده ای موفق لازم نیست در رفاه به سر ببریم یا این که از هر چیزی بهترین ها را داشته باشیم.
شبکه «افق» با توجه به آماده شدن مقدمات افتتاح رسمی شبکه، قرار است که پخش رسمی برنامه‌های خود را از ساعت ۱۷ روز جمعه ۸ اسفند ماه آغاز کند.
یادداشت
استفاده از نام "زاگرس" برای استان می تواند این فرصت را به برندی جهانی تبدیل کرده تا موجب توسعه و رونق اقتصادی استان و بهبود وضعیت معیشت مردم شود.

صفحه‌ها