نمایش 1 - 8 از 8
نمودار محورهای بیانات رهبر معظم
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، نمودار محورهای بیانات رهبر انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در حرم ایشان از سال ۶۸ تا ۹۳ را منتشر کرد.
قسمت های مورد استفاده گیاه شامل غنچه قبل از خروج از خاک، شاخ وبرگ های جوان، شاخ و برگ های بالغ و ساقه های بذری جهت تولید انواع ترشی از آن استفاده می شود.
حضرت فاطمه معصومه (س) اول ذیقعده 173 در مدینه منوره متولد شد. وی از کودکی تا جوانی تحت تربیت پدر بزرگوارش و برادر مکرّمش حضرت رضا(ع) قرار داشت و در علم و تقوا به درجات عالیه رسید. امام صادق(ع) در مقام ایشان می فرمایند: كسی كه آن حضرت را زیارت كند در حالی كه آگاه و متوجه شأن و منزلت او باشد بهشت پاداش اوست. (بحارالانوار، ج 48، ص 307)
وبلاگ " دیارم چروم " نوشت:
شهروند چرامی در وبلاگ شخصی خود با عنوان" دیارم چروم" شعر زیبایی با مضمون حجاب نوشته است.
علاقه مندان می توانند آثار خود را در یکی از قالب های یادداشت و مقاله ، داستان ، عکس ، کلیپ صوتی یا تصویری ، شعر و... در وبلاگ منتشر ساخته و با مراجعه به تارنمای harfeto.ir فرم شرکت در مسابقه را تکمیل نمایند .
یکی از کارکردهای رسانه ها ی جمعی به ویژه ماهواره، مفهوم سازی و به تبع آن، شکل دادن به هنجارهای مناسب با آن مفهوم است. بر این اساس، ارائه تصویرهای مستهجن و مبتذل و خلاف عفت عمومی از طریق ماهواره و نمایش آنها، یکی از عوامل گسترش بی بند و باری و به فحشا کشاندن جوانان از نوع جرایم جنسی است.
پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه :
برخي معتقدند ورود دکتر جليلي به انتخابات باعث شد تا شعار کانديداها به موضوع مذاکرات هسته اي و تحريمها سوق داده شود. در اين بين دکتر روحاني که سابقه مذاکرات سعدآباد را داشت (و شايد غير از اين برنامه سياسي و اقتصادي مشخصي نداشت)، توانست با تکيه بر شعار ظاهراً معقول "چرخ سانتريفيوژها بچرخد اما چرخ کارخانه‌ها هم بچرخد!" نظر مردم را به سمت خود جلب کند. مردم انتظار داشتند با روي کار آمدن دولت تدبير و اميد، مذاکرات هسته‌اي متحول شود و تيم ديپلماسي جديد با ايجاد شفافيت‌ مدنظر قدرتهاي جهاني در برنامه هسته‌اي ايران، تحريمهاي ظالمانه اقتصادي را حذف کند.