نمایش 1 - 10 از 65
در گفتگو با استاد حوزه و دانشگاه مطرح شد:
حجت الاسلام اندرزیان:درست است که ایران به دشمن فرصت می دهد تا حجت را بر آن ها تمام کند اما حجت بر آن ها زمانی تمام شد که بازرسان سازمان انرژی اتمی حدود 14 بار از نیروگاه های ایران بازرسی و پایبندی ایران به برجام را تایید کردند.
با توجه به نامگذاری سال 98 به عنوان " رونق تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب خبرنگار کهگیلویه درهمین زمینه مصاحبه مفصلی را با کارشناس مسائل اقتصادی و استاد دانشگاه های استان کهگیلویه و بویر احمد ترتیب داده که در ادامه آمده است؛
در گفت و گو با عدل هاشمی پور مطرح شد؛
هاشمی پور گفت : منزلت آزادی و عدم وابستگی را کسی می داند که برایش جنگیده و هزینه داده باشد و همه می دانیم که خون بهای این عطیه الهی(استقلال و آزادی) در کلام رهبر معظم انقلاب، وجود هزاران شهید و جانباز و آزاده و بسیجی است.
تبیین بیانیه مهم رهبر انقلاب در گفتگو با نماینده ادوار مجلس:
موحد گفت: دشمن اگرچه هر روز یک توطئه را برای مبارزه با این استقلال طلبی طراحی می کند اما همه آنها با بصیرت انقلابی و دشمن شناسی ملت ایران ناکام مانده و این ملت استقلالی را که با خون شهدا و جانبازان و ایثارگری ملت تثبیت شده است با تمام قدرت و توان از آن محافظت خواهند کرد.
راه اندازی کسب و کار با دستان خالی؛
بعد از فارغ التحصیل شدن و اتمام سربازی چند ماهی بیکار بودم و قبل از راه اندازی این کسب و کار بیشتر در کارهای هنری فعالیت میکردم و مدت کوتاهی را به کار تدوین مشغول بودم که به فکر راه انداختن یک کسب و کار مستقل افتادم و طی تحقیقات زیادی که انجام دادم این کار به ذهنم رسید.
در مصاحبه با کارآفرین سوقی مطرح شد؛
دبیر هیئت اسکیت استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
دبیر هیئت اسکیت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، مسابقات رول بال اسکیت بانوان قهرمانی کشور به میزبانی استان قزوین و با قهرمانی تیم پاوراسلاید آریا تهران به پایان رسید، افزود: تیم رول‌بال‌اسکیت بانوان کهگیلویه و بویراحمد در این مسابقات مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد.
پایگاه خبری کهگیلویه
واکنش رئیس تبلیغات اسلامی کهگیلویه به اتفاقات دانشگاه آزاد یاسوج :
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه با بیان اینکه اصل دعوت از این شخص که در فتنه 88 نقش داشته است کار اشتباهی بوده است و نباید این کار صورت می گرفت افزود: دعوت از این شخص باعث ایجاد تنش و نگرانی های زیادی را در سطح استان به وجود آورد.
پایگاه خبری کهگیلویه
فرماندار کهگیلویه مطرح کرد:
فرماندار کهگیلویه یا اشاره به حضور اسماعیل دژه ورزشکار دهدشتی در تیم فوتسال ناشنوایان ایران که قهرمان جهان شدند تاکید کرد: در برنامه باشکوهی از این قهرمان ورزشکار استقبال خواهیم کرد.
پایگاه خبری کهگیلویه
در واکنش به یادداشت رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه مطرح شد:
رئیس ورزش و جوانان کهگیلویه به یادداشت رئیس هیئت فوتبال این شهرستان واکنش نشان داد و ازآمادگی کامل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه برای استقبال از اسماعیل دژه ورزشکار دهدشتی قهرمان جهان خبر داد.

صفحه‌ها