نمایش 1 - 7 از 7
ضرغام آباد
پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه گزارش می‌دهد:
روستای ضرغام آباد در فاصله 12کیلومتری شمال شرقی دهدشت مرکز شهرستان كهگيلويه قرار گرفته و خود مرکز دهستان دهدشت شرقی می باشد .
حماسه ی خداکرم خان ایزد پناه در سال های 1314 تا 1316 خورشیدی:
ایل بهمئی از طوایف لر بزرگ به حساب می­آیند، این ایل در حد فاصل دو استان خوزستان وکهگیلویه و بویراحمد ساکن هستند بخشی از آنها در شهرهای دهدشت و لکک از توابع کهگیلویه و بویراحمد و بخش دیگر آنها در قسمت هایی از بهبهان به ویژه بخش تشان و بخشی از آغاجاری و قسمت هایی از شهرستان رامهرمز، امیدیه، جایزان و شهر صیدون از توابع باغملک ساکن هستند.
قسمت های مورد استفاده گیاه شامل غنچه قبل از خروج از خاک، شاخ وبرگ های جوان، شاخ و برگ های بالغ و ساقه های بذری جهت تولید انواع ترشی از آن استفاده می شود.
حضرت فاطمه معصومه (س) اول ذیقعده 173 در مدینه منوره متولد شد. وی از کودکی تا جوانی تحت تربیت پدر بزرگوارش و برادر مکرّمش حضرت رضا(ع) قرار داشت و در علم و تقوا به درجات عالیه رسید. امام صادق(ع) در مقام ایشان می فرمایند: كسی كه آن حضرت را زیارت كند در حالی كه آگاه و متوجه شأن و منزلت او باشد بهشت پاداش اوست. (بحارالانوار، ج 48، ص 307)
وبلاگ " دیارم چروم " نوشت:
شهروند چرامی در وبلاگ شخصی خود با عنوان" دیارم چروم" شعر زیبایی با مضمون حجاب نوشته است.
علاقه مندان می توانند آثار خود را در یکی از قالب های یادداشت و مقاله ، داستان ، عکس ، کلیپ صوتی یا تصویری ، شعر و... در وبلاگ منتشر ساخته و با مراجعه به تارنمای harfeto.ir فرم شرکت در مسابقه را تکمیل نمایند .
یکی از کارکردهای رسانه ها ی جمعی به ویژه ماهواره، مفهوم سازی و به تبع آن، شکل دادن به هنجارهای مناسب با آن مفهوم است. بر این اساس، ارائه تصویرهای مستهجن و مبتذل و خلاف عفت عمومی از طریق ماهواره و نمایش آنها، یکی از عوامل گسترش بی بند و باری و به فحشا کشاندن جوانان از نوع جرایم جنسی است.