نمایش 1 - 10 از 42
یادداشت؛
جمعه شب گذشته وزیر بهداشت جهت افتتاح اورژانس 70 تخته به دهدشت سفر کرد که در پی آن حواشی قابل تاملی بوجود آمد که یادداشتی با همین موضوع درادامه آمده است؛
بقلم وحید محمدزاده:
وقتی مسولین شهر لنده پرپر شدن جوانان این دیار را فقط و فقط ملاحضه میکنند و از کمپ ترک اعتیاد و چگونگی درمان اعتیاد سخن میگویند.
خطاب به استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد:
تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دانش آموخته رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی ازجمله۵۳۰۰ماما (میانگین هر استان۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر بجز کهگیلویه و بویراحمد)در طرح تحول بصورت‌های مختلفی مثل خریدخدمت جذب و بکارگیری شده اند.
/به قلم محمد ناصر داودی
امروزقانون باید متکی به علم باشد یعنی قانون علمی. و برای رفع کاستی ها و کمبود ها در حوزه های مختلف باید با نگاه علمی مدیریت کرد . نگاههای سنتی در موقعیت های مختلف بعضا شکننده است
پایگاه خبری کهگیلویه
استاد حوزه و دانشگاه:
فرهنگ وسبک زندگی عاشورایی واربعینی نظم ونظام تهی از معنویت وپوسیده ی مادی را بهم ریخته ودلهای مشتاق وشیفته ی خداوند را به سوی خود فرا می خواند وبشریت را به افقی فراتر وبالا تر از چهار دیواری دنیا دعوت می نماید.
پایگاه خبری کهگیلویه-اسماعیل دژه
نامه رئیس هیت فوتبال شهرستان کهگیلویه،خطاب به کاپیتان دهدشتی تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران؛
اسماعیل بسیارشرمنده ام که بگوییم بسیارمظلوم واقع شده ای زیرا هیچکدام ازمردم ومسئولین ورزشی وغیرورزشی ومسولین عالی رتبه استانی که باید قهرمانی ملی وفراملی چون شما راقدرشناس باشند این کار انجام نداده ایم.
پایگاه خبری کهگیلویه
یادداشت/
اگر دقت کنیم ارادت به سیدالشهدا ‌علیه‌السلام تنها مختص شیعیان نیست، وبه تعبیر آقای حسن رحیم پور ازغدی عضوشورای انقلاب فرهنگی “در پیاده روی اربعین شاهد پلورالیزم حسینی همرا ه با تسامح و برادری هستیم” یعنی عشق به ساحت حضرت حسین(ع)بین المللی است.
یادداشت/
آزاده ی حقیقی کسی است که بخاطر معرفت و بصیرتی که دارد از امام و مولای خود جدا نمی شود، مطالبات او را عمل می نماید.
پایگاه خبری کهگیلویه
البته سکه ی قومیت گرایی روی دیگری نیز دارد و ٱن تکثر ٱرا ، اختلاف و نارضایتی به علت کوبیدن نا اهلان و کوردلان بی بصیرت بر طبل نفاق و اختلاف است .
خارج از هرگونه نگاه قومیتی که داشته باشیم همانگونه که همه بختیاری ها و لرزبانان و مردم ایران از توهین به آذری زبانان آزرده خاطر شدند قطعا آذری زبانان و مردم شریف ایران توهین به بختیاری ها را در آن سریال جنجالی نمی پسندد و از یاد نخواهند برد.

صفحه‌ها