آخرین اخبار

پربیننده ها

28. آبان 1396 - 9:37   |   کد مطلب: 8546
فرمانده سابق گردان تکاور تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ما در هشت سال دفاع مقدس امتحان پس دادیم، ابراز کرد: شهدا خود را فدای امنیت و پایداری نظام جمهوری اسلامی کردند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، یادواره پاسدار شهید «حبیب الله آرام زاده» از تیپ ۴۸ سپاه فتح استان که در تیرماه سال ۹۰ در درگیری با گروه تروریستی پژاک در استان کردستان به شهادت رسید مردم ولایت مدار دهدشت را در گلزار شهدای این شهر دور هم جمع کرد.

یادواره ای که به همت ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و حوزه مقاومت حضرت رسول(ص)دهدشت تحت عنوان  «افتخار کوچه، آبروی محله» بزرگداشت شهدای استان سبب شده تا مردم بیشتر با شهدای گرانقدر آشنا شوند.

دهدشت

در این یادواره که جای مدر شهید نیز خالی بود مردم گریستند به سروسینه زدند و عشق وعلاقه همیشگی خودرابه شهدا نشان دادند.

سرهنگ «عزیزقلی نیک‌پور» فرمانده سابق گردان تکاور تیپ 48 سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد شامگاه شنبه در این یادواره خواسته همه شهدا را پیروی از ولایت فقیه دانست و اظهار داشت: شهید آرام‌زاده نمونه بارز شجاعت و ولایت‌مداری بود.

وی افزود: خدا نخواست حبیب‌ آرام‌زاده در عملیات پدخندق شهید شود، بلکه تقدیر این بود که در تپه جاسوسان کردستان به شهادت برسد.

دهدشت

فرمانده سابق گردان تکاور تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بسیاری از شهدا جوان و مجرد بودند، گفت: امروز نفس کشیدن ما مدیون شهدا است.

نیک‌پور با بیان اینکه ما در هشت سال دفاع مقدس امتحان پس دادیم، ابراز کرد: شهدا خود را فدای امنیت و پایداری نظام جمهوری اسلامی کردند.

دهدشت

وی به نقش مدافعان حرم در دفاع از نظام اشاره داشت و بیان کرد: اگر در سوریه و عراق شهید ندهیم، آیا الان می‌توانستیم به راحتی در کشور زندگی کنیم؟

فرمانده سابق گردان تکاور تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به قدرت موشکی ایران، عنوان کرد: شایسته و زیبنده نیست در مقابل دشمن کوتاه بیاییم و دست دراز کنیم.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب