آخرین اخبار

پربیننده ها

25. ارديبهشت 1395 - 21:53   |   کد مطلب: 5299
عضو شورای شهر دهدشت روند مهاجرت در شهرستان کهگیلویه را نگران کننده دانست و گفت: این پدیده شوم در شهرستان روبه افزایش بوده به طوری که طی ۲ ماه اخیر ۳۱۰ خانواده به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مهاجرت کردند.
پایگاه خبری کهگیلویه

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، امیررضا خوش آیین عضو شورای شهر دهدشت روند مهاجرت در شهرستان کهگیلویه را نگران کننده دانست و گفت: این پدیده شوم در شهرستان روبه افزایش بوده به طوری که طی ۲ ماه اخیر ۳۱۰ خانواده به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مهاجرت کردند.

 

عضو شورای شهر دهدشت اظهار داشت: افزایش مهاجرت مردم شهرستان کهگیلویه بزرگ نگران کننده است و باید برای این مهم چاره‌اندیشی شود تا به بحران تبدیل نشود.

 

وی بن بست بودن شهرستان کهگیلویه و نبود درآمد کافی را مهمترین علل افزایش مهاجرت در این شهرستان عنوان کرد و افزود: در صورت ادامه این روند در آینده‌ای نچندان دور بسیاری از مناطق و روستاهای این شهرستان خالی از سکنه و حتی شاهد کاهش جمعیت مرکز شهرستان خواهیم بود.

 

خوش آیین با انتقاد از وضعیت ورودی شهرهای شهر دهدشت مکز شهرستان کهگیلویه ابراز کرد: طبق قانون تا شعاع ۲۰ کیلومتر ورودی شهرها باید ساماندی و چهارخطه شود ولی هنوز این پروژه در این شهرستان رنگ و بوی اجرایی نگرفته است.

 

عضو شورای شهر دهدشت از نیمه کاره رها شدن پارک بلادشاپور دهدشت به دلیل کمبود اعتبار انتقاد کرد و گفت: شهرداری دهدشت به دلیل عدم برنامه‌ریزی در گذشته و همچنین بودجه کافی هم اکنون درآمد پایدار مطلوبی ندارد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب