آخرین اخبار

پربیننده ها

2. آذر 1396 - 10:58   |   کد مطلب: 8562
فرماندار کهگیلویه گفت: درخواست های آموزش و پرورش از حوزه شهر و شهرداری از جمله سنگ فرش و آسفالت جلوی تعدادی از مدارس اولویت بندی گردد و انتظار می رود که شهرداری به خواسته های آنان عمل کند.

به گزارش کهگیلویه، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار ، امام جمعه و دیگر اعضای در سالن اجتماعات فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه در این جلسه با تبریک نابودی غده سرطانی داعش در جهان اسلام گفت: دنیای غرب و استکبار جهانی طبق عادت دیرینه خویش با نابودی داعش ساکت نخواهد نشست و در جبهه دیگری به فعالیت خمصانه خویش علیه جهان اسلام خواهد پرداخت و در این بین حفظ اتحاد و یکپارچگی مسلمانان همچون گذشته راه مبارزه با تروریسم جهانی خواهد بود.

علی پوزش آموزش و پرورش را یکی از موثرترین نهادهای اجتماعی دانست و گفت:آموزش و پرورش،  رسالت و مسئولیت پرورش کودکان ، نوجوانان و جوانان و انتقال عناصر فرهنگی را به نسل نوخاسته بر عهده دارد و در چنین جامعه گسترده و پیچیده ای استفاده از اندیشه ها و تجارب صاحب نظران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت کاملا ضرورت دارد.

فرماندار کهگیلویه اظهار کرد: توجه ویژه به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش، یکی از مهمترین وظایف همه مسئولین است و انتظار می رود همه ادارات آموزش و پرورش را جهت رسیدن به اهداف عالیه یاری و کمک کنند.

پوزش در ادامه به اصل کمیسیون ماده 77 اشاره و بر تعامل شهرداری و آموزش و پرورش تأکید کرد و گفت: درخواست های آموزش و پرورش از حوزه شهر و شهرداری از جمله سنگ فرش و آسفالت جلوی تعدادی از مدارس اولویت بندی گردد و انتظار می رود که شهرداری به خواسته های آنان عمل کند.

فرماندار به نقش مخرب و خانمانسوز مواد مخدر در جامعه اشاره و گفت: پايين آمدن سن اعتياد  استفاده از روان گردان ها و افزايش اعتياد در ميان جوانان از جمله تهديدهاي اجتماعي خطرناك است که در این بیت نقش معلمین و اساتید و خانواده برای جلوگیری و دور ماندن از اين آسيب ها مهم و اساسی است .

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حوزه رسانه،  نقش آنان را در اجتماعي كردن امر مبارزه با مواد مخدر غيرقابل انكار دانست و گفت: رسانه ها باید در محتوای خبرهای روزانه خویش به این موضوع بپردازند و در جهت آگاه سازي خانواده ها درباره  نقش مخرب و خانمانسوز مواد مخدر در جامعه سهم ممتازي  خویش را ایفا کنند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب