آخرین اخبار

پربیننده ها

26. شهريور 1396 - 1:30   |   کد مطلب: 8371
با حضور رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده انتظامی شهرستان، پرسنل انتظامی و پلیس و جمعی از اعضای شورای اداری؛ رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،   با حضور رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده انتظامی شهرستان، پرسنل انتظامی و پلیس و جمعی از اعضای شورای اداری؛ رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان معرفی شد.

اسماعیل خوشوقت در این مراسم با اشاره به چالش‌ها و مشکلات حوزه ترافیک در استان، اظهار كرد: تا زمانی که زیر ساخت‌های این حوزه مهیا نشود هر چه تلاش شبانه‌روزی انجام شود ایمنی ترافیک نخواهیم داشت.

رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد، افزود: شهردار سابق دهدشت همکاری و تعامل خوبی با پلیس داشت و امیدواریم شهردار جدید هم این رویه را ادامه دهد تا مشکلات ترافیکی به کمترین برسد.

وی، با بیان اینکه تجهیزات الکترونیکی از دیگر مشکلات پلیس در کهگیلویه است، گفت: رئیس پلیس جدید باید نسبت به تأمین این تجهیزات همت به خرج دهد.

این مسؤول، با بیان اینکه از سال گذشته چهار هزار خودرو در استان پلاک‌گذاری و به ناوگان افزوده شده است، گفت: با این حجم خودرو باید مهندسی ترافیک وجود داشته باشد.

خوشوقت ادامه داد: به روش سنتی امکان کنترل تخلفات در سطح معابر وجود ندارد بنابراین در انضباط ترافیکی مرکز پایش تصویری و مانیتوری نیاز ضروری است که باید پیگیری شود.

وی، برطرف شدن نقاط حادثه‌خیز، نصب چراغ راهنمایی، خط‌کشی معابر و آموزش فرهنگ ترافیک را از دیگر موارد مهم در رفع چالش‌های راهنمایی و رانندگی عنوان کرد.

همچنین علی اقبالپور رئیس سابق پلیس راهور شهرستان در سخنانی کوتاه از کاهش تصادفات منجر به فوت خبر داد و گفت: سال ۹۴ و ۹۵ تنها دو فقره تصادف منجر به فوت در شهرستان روی داد که یک مورد در دهدشت و دیگری در قلعه‌رئیسی بود.

رئیس سابق پلیس راهور کهگیلویه خاطرنشان کرد: مردم و همکاری نیروهاي پلیس بیشترین سهم را در این کاهش تلفات داشت.

در این مراسم ضمن تجلیل از علی اقبالپور، شهباز پورنگ به عنوان رئیس پلیس راهور کهگیلویه معرفی شد.

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب