آخرین اخبار

پربیننده ها

26. شهريور 1396 - 0:33   |   کد مطلب: 8368
بنا بر این گزارش یک منبع آگاه از سوق پس از اینکه یک تن از اعضای شورا به نشانه اعتراض به نحوه انتخاب شهردار از امضاء صورتجلسه امتناع نمود عضو دیگر شورا با وی به بحث،جدل و گفت و شنود پرداخته سپس با هم درگیری فیزیکی پیدا كردند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، پس از گذشت قریب به یکماه از آغاز بکار شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور و انتخاب شهرداران، شورای شهر سوق که از ۵ عضو تشکیل می شود.

بدلیل اختلافات شدید در بین اعضا نتوانسته بود شهردار منتخب را انتخاب که این مهم در طول ماه اخیر باعث اخلال در روند امورات شهر و  شهرداری،دخالت افرادی خارج از شورا در تصمیم گیری امر شهرداری و پررنگ تر شدن اختلاف بین اعضا شد تا اینکه امروز در صحن شورای شهر و در جلسه انتخاب شهردار  درگیری شدید و غیراخلاقی بین دو عضو در گرفت تا جایی که کار به شکایت و ورود نیروی انتظامی بخش سوق کشید.

بنا بر این گزارش یک منبع آگاه از سوق پس از اینکه یک تن از اعضای شورا به نشانه اعتراض به نحوه انتخاب شهردار از امضاء صورتجلسه  امتناع نمود عضو دیگر شورا با وی به بحث،جدل و گفت و شنود پرداخته سپس با هم درگیری فیزیکی پیدا كرده اند.

این حرکت نادرست شورای شهر سوق در روز انتصاب استاندار جدید می تواند دید منفی دکتر علی محمد احمدی استاندار استان نسبت به شهر سوق و شورا را بهمراه داشته باشد.

در این جلسه سه عضو شورای شهر سوق به مهندس عیسی غندی برای شهردار شهر سوق رای دادن؛ که به دلیل درگیری جلسه نا تمام ماند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب