آخرین اخبار

30. آبان 1402 - 23:57   |   کد مطلب: 11361
تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد مدیر داروخانه ای را به دلیل گرانفروشی به پرداخت قریب 2 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

سید حمزه لقمانی گفت: شعبه پنجم بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی به پرونده گرانفروشی به ارزش 349 میلیون ریال داروخانه ای در یاسوج رسیدگی کرد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: شعبه پس از بررسی مدارک و با توجه به نظریه کارشناسان کمیسون ماده 11 معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تخلف انتسابی را محرز اعلام، و مدیر داروخانه را به پرداخت قریب 2 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

 

لقمانی گفت: با شکایت بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بر نحوه توزیع و عرضه دارو و با بررسی فاکتور بیمار پرونده تخلف آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی یاسوج ارسال کردند.

 

به گفته لقمانی به منظور جلوگیری از گرانفروشی داروخانه ها، از مردم تقاضا می شود حتما فاکتور خرید داروها را دریافت کنند و در صورت مشاهده تخلف از جمله احتکار، کم فروشی، عدم حضور مسئول فنی، امتناع از عرضه خدمات، و کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی می توانند از طریق حضوری یا به سامانه های 135 سازمان تعزیرات حکومتی و 190 وزارت بهداشت گزارش کنند.

 

پایان پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک