نمایش 1 - 10 از 76
امام جمعه سوق
کیانی اصل گفت:قوه قضاییه بااغتشاشگران برخورد قاطع کندچراکه هدف اصلی صحنه گردانان این آشوبها به زانودرآوردن ملت ایران،ایجادجنگ داخلی و هموار کردن تسلط بیگانگان وتجزیه جغرافیای ایران زمین است.
در جمع شکارچیان کهگیلویه مطرح شد
کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات شکار ویژه شکارچیان شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده در دهدشت برگزار شد تا وفور اسلحه بلای جای طبیعت ارزیابی شود.
در یاواره شهدای روستای قلعه دختر مطرح شد؛
به همت بسیج دانشجوبی واحد دهدشت و باحضور خانواده معظم شهدا، نماینده مردم کهگیلویه بزرگ، فرمانده بسیج ناحیه مقاومت کهگیلویه، مسئولان و مردم یادواره شهدای دشمن زیاری برگزار شد.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بسیاری از مردم مرحوم "سید قادرلاهوتی" را به خوش اخلاقی توصیف کردند و کسانی هم او را به انسانی تلاشگر در عرصه علم و عمل.
در نشست قرارگاه جواد الائمه(ع) مطرح شد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه با اشاره به شناسایی مناطق آسیب پذیر شهر دهدشت گفت: دستگاه های اجرایی برای کاهش محرومیت و آسیب های اجتماعی پای کار باشند.
امام جمعه کهگیلویه خطاب به وزیر کشور؛
حجت الاسلام والمسلمین وحدانی فر خطاب به وزیر کشور گفت: به سرزمین دشت‌های تشنه خوش‌آمدید؛ این مردم کارخانه و شغل نمی خواهند، درد مردم ما آبریز است و آبریز و آبریز.
حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در خطبه‌ها نماز جمعه قلعه رئیسی به سرگذشت یک شهید در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد که شنیدن آن حزن‌انگیز است.
پرتاب ماهواره خیام به فضای نشان از عزم جدی دولت سیزدهم در توسعه و گسترش صنعت فضایی کشور دارد که در دولت سابق رو به تعطیلی رفته بود.
فرمانده تیپ۴٨فتح گفت:
یادواره سردار شهید والامقام «محمد اسلامیان» با عنوان شهید آبروی محله در سوق برگزار شد.
نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین راه برون‌رفت از بحران آبی و اشتغال جوانان حوزه انتخابیه خود را احداث سد آبریز عنوان و گفت: احداث این سد خواسته به حق و قطعی موکلین بنده است انتظار می‌رود با نگاه واقع‌بینانه و کارشناسی، مراحل اجرایی شدن آن شتاب گیرد و مردم حوزه انتخابیه‌ام از این حق مسلم خود بهره‌مند گردند.

صفحه‌ها