نمایش 1 - 10 از 19
نمودار محورهای بیانات رهبر معظم
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، نمودار محورهای بیانات رهبر انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در حرم ایشان از سال ۶۸ تا ۹۳ را منتشر کرد.
وبلاگ "شمیم ولایت" نوشت:
غیرتت نشان داد که نه توافقی فایده دارد و نه تحریمی ...
از علی (ع) نقل شده که روزی رسول خدا (ص) بر فاطمه وارد شد و به او گفت: ای فاطمه! هنگامی که به در بهشت رسیدی دوازده هزار حوریه با تو ملاقات می‌کنند که قبلاً با هیچکس ملاقات نکرده‌اند و بعد از ملاقات با تو نیز با هیچکس ملاقات نخواهند کرد.
ضرغام آباد
پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه گزارش می‌دهد:
روستای ضرغام آباد در فاصله 12کیلومتری شمال شرقی دهدشت مرکز شهرستان كهگيلويه قرار گرفته و خود مرکز دهستان دهدشت شرقی می باشد .
حماسه ی خداکرم خان ایزد پناه در سال های 1314 تا 1316 خورشیدی:
ایل بهمئی از طوایف لر بزرگ به حساب می­آیند، این ایل در حد فاصل دو استان خوزستان وکهگیلویه و بویراحمد ساکن هستند بخشی از آنها در شهرهای دهدشت و لکک از توابع کهگیلویه و بویراحمد و بخش دیگر آنها در قسمت هایی از بهبهان به ویژه بخش تشان و بخشی از آغاجاری و قسمت هایی از شهرستان رامهرمز، امیدیه، جایزان و شهر صیدون از توابع باغملک ساکن هستند.
قسمت های مورد استفاده گیاه شامل غنچه قبل از خروج از خاک، شاخ وبرگ های جوان، شاخ و برگ های بالغ و ساقه های بذری جهت تولید انواع ترشی از آن استفاده می شود.
حضرت فاطمه معصومه (س) اول ذیقعده 173 در مدینه منوره متولد شد. وی از کودکی تا جوانی تحت تربیت پدر بزرگوارش و برادر مکرّمش حضرت رضا(ع) قرار داشت و در علم و تقوا به درجات عالیه رسید. امام صادق(ع) در مقام ایشان می فرمایند: كسی كه آن حضرت را زیارت كند در حالی كه آگاه و متوجه شأن و منزلت او باشد بهشت پاداش اوست. (بحارالانوار، ج 48، ص 307)
وبلاگ " دیارم چروم " نوشت:
شهروند چرامی در وبلاگ شخصی خود با عنوان" دیارم چروم" شعر زیبایی با مضمون حجاب نوشته است.
بچه ای دیدم که شلواری و پاشه، مو گوتم نَین خِشه، کُهنی کَکاشه

صفحه‌ها