نمایش 1 - 10 از 201
تاریخ سازی ورزش هندبال دهدشت و مجموعه فرازبام خائیز نه برای استاندار مهم بود نه برای فرماندار و معاون فرماندار کهگیلویه که حتی زحمت حضور در سالن در شهید باهنر را ندادند و ترجیح دادند در اسفند دل انگیز بارانی در کنار خانه و خانواده خود باشند
ایلات و طوائف مختلف است؛ سرخاب و سفیدآب میکنند و دوشادوش مسئولان به میدان می آیند تا شکوه و عظمت این روز را دوچندان کنند.
یادداشت؛
جمعه شب گذشته وزیر بهداشت جهت افتتاح اورژانس 70 تخته به دهدشت سفر کرد که در پی آن حواشی قابل تاملی بوجود آمد که یادداشتی با همین موضوع درادامه آمده است؛
یلدا با همه خوشی‌هایش تمام شد اما غم و غصه «ندارها» پایانی ندارد.
به قلم اکبر نادری/
این حس رو از خود دور کنید ، شاید فردایی بهتر با تعامل و تعادل ایجاد کنیم، وغبطه خوردن بر صندلی سبز بهارستان را فراموش کنیم .
يادداشت/
با انتخاب نوروزي نيا به عنوان مديريت آموزش و پرورش ديشموك لرزه بر اندام كساني خواهد افتاد كه هدفشان لابي گري؛ برنامه‌يشان بي‌خيال بازي و روندشان سستي و سهل انگاري خواهد بود.
یادداشت: امراله اندرزیان
تمدّن بدون بهره مندی از حیات حقیقی انسانی تحقق پیدا نمی کند و حیات حقیقی بدون اجابت دعوت خدا و پیامبر (ص) امکان پذیر نیست (یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اسْتَجیبُوا لِلَّهِ وَ لِلرَّسُولِ إِذا دَعاکُمْ لِما یُحْییکُم – انفال 24)‏ بنابراین دنیایی که از سر حسادت (حَسَداً مِنْ عِنْدِ أَنْفُسِهِم – بقره 109) پیام خدا و رسول (ص) را نمی پذیرند چگونه به حیات حقیقی وبعد به تمدّن انسانی دست پیدا می کنند؟
یادداشت/ آقای پارسه
در مورخه ۹۶/۷/۶ با توجه به همایش یادواره شهدا از طرف ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه از نهادها ، ادارات همچنین عموم مردم محترم شهرستان که مصادف با هفتم محرم و اخرین روز از هفته دفاع مقدس بود در جوار شهدای شهرستان دعوت بعمل امد.
خظاب به استاندار كهگيلويه وبويراحمد
استاندار محترم؛ خرابی هرازچندگاهی اینترنت شهر، محرومیت تمام روستاها از اینترنت، وضعیت مفتضحانه راه‌های ارتباطی روستاها، قطعی مکرر برق، وجود طرح‌ها و پروژه های نیمه کاره و نیمه فعال عمرانی، دیشموک را در وضعیت اورژانسی قرار داده است.
یادداشت؛
اصرار عجیب و فشار عجیب تر برای شهردار شدن (الف) از طرف این بزرگ اصلاح طلب باعث فاصله گرفتن هر چه بیشتر مردم از جریان اصلاح طلبی شده است.

صفحه‌ها