آخرین اخبار

3. آذر 1402 - 21:48   |   کد مطلب: 11364
همایش اقتدار بسیجیان کهگیلویه روز جمعه همزمان با هفته گرامیداشت بسیج با حضور یگان‌های امنیتی امام علی(ع) و امام حسین(ع)، گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر این شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری

به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور امام راحل (ره)، همایش و نمایش اقتدار بسیج با حضور مسئولان و بسیجیان کهگیلویه در مصلی نماز جمعه دهدشت برگزار شد.

 

این اجتماع بزرگ با حضور اقشار مختلف بسیج از سازمان ها و ادارات گرفته تا مساجد و پایگاه های بسیج برگزار شد.

 

سید علی‌اصغر پوربهشت در اجتماع بزرگ بسیجیان در دهدشت، ضمن تشکر از حضور همه اقشار مختلف مردم در این آیین، اظهار کرد: امروز و با این حضور، بار دیگر با مقام معظم رهبری، شهدا و نظام اسلامی تجدید میثاق می‌کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه، افزود: در دوران رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکنون بیش از دو هزار مورد توصیه به بسیجیان داشته‌ است و کلام امامین انقلاب بهترین توصیف و توصیه برای پویایی و بالندگی بسیجیان است.

 

پوربهشت با اشاره به توصیه رهبری به بسیجی ماندن، گفت: بسیجی شدن آسان است اما بسیجی ماندن دارای ظرفیتی است که باید خداوند ما را در این راه با عزت یاری کند.

 

وی با بیان توصیه دیگر مقام معظم رهبری در دانستن قدر خود و اهمیت آن، تاکید کرد: بدانید با همت بالا و توسل به خدا بر مسائل مختلف کشور اثربخش و مشکل‌گشا هستید.

 

فرمانده سپاه کهگیلویه از شناخت دشمن و شیوه‌های دشمنی به عنوان دیگر توصیه رهبر معظم انقلاب برای بسیجیان نام برد و اظهار کرد: یکی از شیوه‌های پلید دشمنان، دروغ پردازی است و با وارونه جلوه دادن واقعیت سعی در پیشبرد برنامه‌های خود دارد و ما بسیجیان باید با تبیین واقعیت، نقشه دشمن را نقش برآب کنیم.

 

وی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به لزوم افزایش رشد معنوی بسیجیان، خاطرنشان کرد: امروز در جبهه مقاومت شاهد تفکر بسیجی هستیم و گروه کوچک حماس رژیم اسرئیل را از پای در آورده و به فرموده رهبری، آن را ضربه فنی کرده است

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک