نمایش 1 - 10 از 301
در گفت گو با مردم دهدشت مطرح شد؛
امروزه موضوع گرانی مطلبی نیست که شخصی از آن خبر نداشته باشد، حتی مرفهین بی درد هم از وضعیت گرانی فعلی باخبر هستند و اصولا از آنجا که همه ما روزانه با موضوع اقتصاد و بازار سرو کار داریم با گرانی های موجود در جامعه هم آشنا هستیم.
در گفت و گو با مردم دهدشت؛
مهمترین عوامل افزایش اجاره بهای مسکن افزایش قیمت مصالح ساختمانی است که کم شدن میزان ساخت و ساز و به تبع آن کمبود خانه جهت اجاره را شامل شده است.
حاشيه‌هاي توديع و معارفه شهرداران ديشموك
مدیرکل امور شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با بيان اينكه؛ كهگيلويه بزرگ سرزمين مردان بزرگ است، بيان كرد: جبار روشن شهردار سابق ديشسموك واقعا يكي از شهرداران موفق 4 سال گذشته استان بوده است.
مسئولان چاره انديشي كنند/
بخش ديشموك که امروزه از آن به عنوان یکی از مناطق غنی از ظرفیت های خدادادی استان کهگیلویه وبویراحمد وداشتن منابع غنی آبی،باغی وگردشگری یاد می شود،امروز درگیردار زخم های کهنه ای قرار گرفته است که شاید جبران کردن این همه صدمات ناشی از بشر امروزی سالهای سال به درازا بکشد.
به مناسبت روز دانشجو صورت گرفت:
مناظره دارا کریمی نژاد فرماندار لنده و محمد جهانبخش بخشدار سابق شیراز به مناسبت روز دانشجو ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی شهر دهدشت برگزار شد.
گزارش
استاندار كهگيلويه و بويراحمد بهمراه جمعي از مديران كل و معاون عمراني استاندار در حاشيه سفر نيمروزي به ديشموك دستور برگزاري يك جلسه ويژه براي بررسي مشكلات بخش ديشموك؛ طي دو هفته‌ي آينده را داده است.
گزارش خبری؛
آقای سید مصطفی دلباز با راه اندازی فروشگاه بزرگ دلباز در دو طبقه و به مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع در شهر دهدشت موجب اشتغالزایی برای بیش از ۱۰ جوان دهدشتی شده است.
کاری از جنس آتش به اختیار بودن
اردو جهادگران بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده دهدشت که به مدت ۷ روز برگزار شد تعداد ۶۰ دانش آموز در قالب ۳ گروه ۲۰ نفره حضور داشتند و خدمات متنوعی را به صورت رایگان به مردم روستای دشت مازه ارائه دادند.
گزارش خبری/
با هدف افزایش توان و آمادگی گروه‌های امدادی و نهادهای مختلف برای مقابله با حوادث مانور اسکان اضطراری از سوی هلال احمر کهگیلویه در روستای طولیان از توابع بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.
گزارش"
نشست شوراي اداري با حضور عدل هاشمي، مدير كل ورزش وجوانان و مديرعامل گازاستان، فرماندار و جمعي از مديران كهگيلويه در چاروسا برگزار شد.

صفحه‌ها