نمایش 1 - 10 از 251
مدير عامل آب منطقه‌اي استان كهگيلويه و بويراحمد/
مدير عامل آب منطقه‌اي استان كهگيلويه و بويراحمد با بيان اينكه، در منطقه «فارتق» براي مدت ۵ الي ۱۰ سال آب شرب شهر ديشموك را تامين مي‌كند، افزود: درصورت موافقت سادات مجوز حفر چاه در روستاي «فارتق» ديشموك صادر مي‌شود.
نماينده مردم شهرستان هاي كهگيلويه، بهمئي، چرام و لنده بيان كرد: تحريم و تروريست عنوان كردن سپاه، براي دشمن كارساز نخواهد بود و اين سازمان روز به روز مقتدرتر مي شود.
واکنش امام جمعه دهدشت به اظهارات واهی ترامپ:
امام جمعه دهدشت تصریح کرد: چیزی که باید به دولت و رئیس جمهور لات آمریکا جواب داد این است که باید مثل گذشته با تمام قدرت و شجاعت در مقابل آمریکا ایستاد.
رئيس اداره آموزش و پرورش در گفت وگو با كهگيلويه :
رئيس اداره آموزش و پرورش در يك مصاحبه صريح و شفاف به مشكلات حوزه اموزش و پرورش ديشموك پرداخت و گفت: از سوي سياسيون و حتي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي براي انتقالی معلمان با من تماس مي گيرند و سفارش دارند ولي بنده به هيچ وجه سياست را در حوزه آموزش و پرورش دخيل نمي كنم.
مصاحبه ي تفصيلي/
بررسی محرومیت بخش دیشموک نیاز به ساعت ها بحث و بررسی دارد ولی می توان آنها در بخش های اقتصادی، ارتباطی، خدماتی، اجتماعی، طبیعی تقسیم کرد.
موفق ترین مدیر بخش دیشموک از نظر مخاطبان كانال تلگرامي شهرستان؛ مطرح کرد
يكي از بهترين روزهاي زندگي من برقرساني به جايگاه شهداي گمنام در كمتر از 72 ساعت بوده است و اين را يك افتخار مي دانم.
گفتگوي تفصيلي/
هدفم را برای آینده روی کسب افتخارات بزرگ در میادین بین المللی و جهانی هنرهای رزمی متمرکز می کنم و برای پیوستن به لیست مشاهیر هنرهای رزمی جهان تلاش می کنم.
گفتگوي اختصاصي با بانوي بسيجي ديشموكي موفق در كنكور سراسري
خبر موفقيت در كنكور و ان هم در مشهد مقدس در سفر زيارتي حرم مطهر امام رضا(ع) بهترين خبر خوش زندگي ام، بهترين احساس را به من دست داد.
مصاحبه ي تفصيلي/
پشتکار و برنامه ریزی مناسب را عامل موفقيت خودم ميدانم ، دوست دارم تخصص بگیرم و بعد در حد توانم به مردم محروم استان و به خصوص مردم شهرستان خودم، خدمت كنم.
واکنش رئیس اسبق فوتبال کهگیلویه به بازی کردن ملی پوشان ایرانی در مقابل تیم اسرائیلی
پیشکسوت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به بازی کردن ملی پوشان ایرانی در مقابل تیمی از رژیم اشغالگر اسرائیلی واکنش نشان داد.

صفحه‌ها