آخرین اخبار

پربیننده ها

19. مهر 1396 - 10:47   |   کد مطلب: 8441
با حضور فرماندار کهگیلویه:
جشن عاطفه ها در دهدشت برگزار شد+ تصاویر
همزمان با سراسر کشور و با حضور فرماندار جشن عاطفه ها در شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره آموزش و پرورش در آموزشگاه دخترانه فرهنگیان دهدشت برگزار شد.
در این آیین فرماندار کهگیلویه هدف اصلی جشن عاطفه ها را نهادینه کردن فرهنگ نوع دوستی در جامعه دانست و گفت: یکی از هدف های اصلی کمیته امداد ترویج سنت های حسنه الهی است، و تلاش برای ترویج کار خیر در بین محلات، مساجد، مدارس و اجتماعات مختلف با هدف کمک به نیازمندان توسط این نهاد پیگیری می شود.
علی پوزش اظهار کرد: جشن عاطفه ها از برنامه های ارزشمند و خداپسندی است که همه ساله در سراسر کشور برگزار می شود و مردم کشور ما در نوع دوستی، کمک و یاری رساندن به افراد نیازمند نمونه هستند.
وی افزود: از دیگر اهداف برگزاری جشن عاطفه این است که دانش آموزان در طول سال تحصیل خود در مدارس به عنوان افرادی که آینده کشور در دست آن‌ها است با فرهنگ کمک کردن به نیازمندان و یاری آن‌ها انس گیرند.
پوزش گفت: ترویج کار خیر در جامعه به کاهش آمار مددجویان کمیته امداد و رفع نیاز نیازمندان کمک خواهد کرد که امید است با کمک های خیران و متمکنین هیچ نیازمندی در جامعه باقی نماند.
رئیس شورای اداری شهرستان کهگیلویه تصریح کرد: "کمیته امداد تلاش میکند تا حداقل امکانات تحصیل  بدون دغدغه اقتصادی برای این عزیزان فراهم شود و همه کمک های خیران و مردم نیکوکار در راستای رفع نیازهای محرومان هزینه خواهد شد .
 فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه بر اساس آمارهای موجود میزان کمک های جمع آوری شده در سال گذشته  170 میلیون تومان بوده است گفت: سهم مدارس 50 درصد بوده است که با کمک اولیا و با نظارت مدیران مدرسه در بین نیازمندان همان مدرسه  و یا سایر مدارس دارای دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب