آخرین اخبار

پربیننده ها

14. مهر 1396 - 23:29   |   کد مطلب: 8425
در میان آثار تازه اکران شده فیلم «زرد» موفق شد نظر مخاطبان را به خود جلب کند و در تهران با اقبال مواجه شود.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،  در هفته اخیر 4 فیلم سینمایی به اکران اضافه شد که در میان آثار یک فیلم با موضوع کودک و نوجوان هم دیده می‌شود که سینماگران کودک امید دارند این روند ادامه داشته و آثار مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش آثار این دفتر گفت: فیلم «نگار» با فروش 1 میلیارد و 313 میلیون تومان در تهران و رقم 700 میلیون تومان در شهرستان‌ها به فروش 2 میلیارد و 13 میلیون تومان رسید

وی ادامه داد: فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» در تهران به فروش 663 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 152 میلیون تومان رسید و فروش کل فیلم به مبلغ 815 میلیون تومان رسید

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فیلم اکسیدان گفت: فیلم در پردیس کورش و مگامال به صورت کامل سانس دارد و در 10 سالن از جمله سمرقند، زندگی، مرکزی، سروش، تیراژه و... در سانس‌های فوق‌العاده به نمایش در می‌آید. هم‌اینک فروش فیلم به رقم 10 میلیارد و 900 میلیون رسیده است.

غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش «قهرمانان کوچک» گفت: فیلم در تهران و چند سالن در شهرستان به نمایش در آمده و فروش فیلم در تهران به رقم 24 میلیون تومان رسیده است.

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم‌های دفتر گفت: فیلم «زرد» در تهران با اقبال مواجه شد و طی دو روز فروش فیلم به رقم 235 میلیون تومان رسید. فیلم «مالاریا» هم در تهران به فروش 43 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم «تابستان داغ» به فروش 1 میلیارد و 330 میلیون تومان رسید. فیلم «سارا و آیدا» به فروش 2 میلیارد و 890 میلیون تومان رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب