آخرین اخبار

پربیننده ها

29. شهريور 1396 - 1:11   |   کد مطلب: 8373
بخشدار مرکزی کهگیلویه درمورد سرویس مدارس و نظارت بر آنان تاکید کردو گفت: باید سازماندهی شرکت های حمل و نقل و نرخ سرویس مدارس به گونه ای باشد که به خانواده ها خصوصا اقشار ضعیف فشار نیاید .

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،   جلسه شورای آموزش وپرورش دهدشت با حضور بخشدار مرکزی کهگیلویه ،حجت الاسلام حسینی امام جمعه ،فروزان مدیر آموزش وپرورش و تمامی اعضاء در سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

 بخشدار مرکزی کهگیلویه با گرامیداشت ایام و تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم گفت: اغلب خانواده ها با مسئله آموزش در مدارس درگیر هستند و با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی دغدغه خانواده ها در این زمینه افزایش می یابد و تمهیدات لازم برای ارائه خدمات و فضای مناسب آموزشی صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه ، سید شرمت الله حسینی پروراظهار داشت:  دانش آموزان با شور و شوق زیادی به استقبال آغاز سال تحصیلی جدید میروند و ما وظیفه داریم شرایط مناسب را فراهم سازیم تا دانش آموزان از آغاز فصل علم و دانش بهره کافی را ببرند و خواستار همکاری و همدلی همه مسئولین محترم شهرستان جهت رفع مشکلات آموزش و پرورش شد .

حسینی پرور درمورد سرویس مدارس و نظارت بر آنان تاکید کردو گفت: باید سازماندهی شرکت های حمل و نقل و نرخ سرویس مدارس به گونه ای باشد که به خانواده ها خصوصا اقشار ضعیف فشار نیاید .

بخشدار مرکزی گفت: بازگشایی مدارس به عنوان یک موضوع مهم باید فضای نشاط، طراوت و پویایی برای دانش آموزان که آینده سازان این مرز و بوم هستند را فراهم کند.

در این جلسه ، حجت الاسلام حسینی امام جمعه دهدشت با اشاره به تقارن مناسبت‌های بازگشایی مدارس٬‌ هفته دفاع مقدس و ماه محرم،گفت: مراسم بازگشایی مدارس باید متناسب با ایام ماه محرم باشد و در اجرای آن دقت گردد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اهمیت بازگشایی مدارس در مهر ماه بیان کرد: ارتقاء کیفیت آموزش و پرورش، موضوع فوق العاده حساسی بوده و ضرورت همکاری سایر ادارات در به ثمر نشستن این اهداف ، امر مهمی است که باید مدنظرمسئولین محترم ادارات شهرستان قرار گیرد .

امام جمعه دهدشت خاطرنشان کرد : همزمانی هفته دفاع‌مقدس و بازگشایی مدارس فرصت مناسبی است تا سنگرهای علم و عمل زمینه پیشرفت همه جانبه نظام اسلامی بویژه در زمینه اقتصاد و فرهنگ را رقم بزنند.

  در ابتدای جلسه لطف الله فروزان مدیر آموزش و پرورش  دهدشت با ارائه توضیحاتی به وضعیت پروژه های آموزشی و سرویس دهی مدارس جهت بازگشایی بانشاط مدارس در ابتدای مهر ماه پرداخت و خواستار همکاری بیشتر ادارات شد.

فروزان گفت :رسالت آموزش و پرورش، توان بخشیدن به فرد فرد انسان ها در جهت توسعه ی کامل استعدادهای خود و نیز شناخت توانمندی های خلاق خود است و این هدف از سایر اهداف متعالی تر می باشد.

فروزان  با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و رفت و آمد دانش آموزان خواستار نصب سرعت گیرها در نقاط پرتردد و خط کشی های عابر پیاده در جلوی مدارس شد.

وی روزهای آغازین مدرسه را از  جهات مختلف دارای اهمیت توصیف کرد و افزود : ایجاد نگرش های مثبت و پویا در دانش آموزان و آشنایی با شخصیت و دیدگاه های دانش آموزان می تواند در روزهای اول مدرسه دانش آموزان را نسبت درس و تحصیل علاقه مند کند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب