آخرین اخبار

پربیننده ها

10. دى 1395 - 18:52   |   کد مطلب: 7314
امام جمعه مشهد مقدس گفت: مستی قدرت‌یابی اینها را به جایی رساند که تا مرز برخورد با نظام نیز پیش رفتند. امروز نیز می‌بینیم هنوز عده‌ای از خواص مدافع فتنه‌گر شده‌اند و از مجلس زمزمه مسموم دفاع از فتنه بلند می‌شود و این برای ما یک نقطه انحطاط است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس،پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه آیت‎ الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: خطیب جمعه مشهد مقدس با اشاره به 10 دی و مقابله مردم مشهد با نظام ستمشاهی ادامه داد: دشمن تصمیم گرفت با خشن‌ترین سرکوب‌ها انقلاب ما را ساقط کند اما مرد و زن مشهدی برابر نابکاری دشمن قهرمانانه ایستادند و مبارزه کردند و در عرصه ایثار و فداکاری تا زیر زنجیر تانک نیز رفتند و جان دادند.

آیت الله علم‌الهدی با اشاره به اینکه این انقلاب تا انقلاب جهانی امام زمان(عج) ادامه دارد تصریح کرد: روز گذشته نیز سالروز نهم دی ماه بود، 9 دی ماه و 10 دی ماه مشهد هر دو روی یک سکه هستند که خود آن سکه، استکبارستیزی و مقابله با آمریکاست؛ نهضت امام(ره) از همان ابتدا یک حرکت استکبارستیز به تمام معنا بود.

وی افزود: خود آمریکا برای سرنگونی این نهضت وارد میدان شد و تمام جنایات و آدم‌کشی‌ها از شروع نهضت امام(ره) تا پیروزی نهضت اسلامی از سوی نظام ستمشاهی انجام شد و در تمام اینها آمریکا مباشرت مستقیم داشت و عده‌ای جلاد سرسپرده نظام ستمشاهی نیز استخدام شده بودند.

آیت الله علم‌الهدی ادامه داد: پس از فرار شاه نیز یک ژنرال آمریکایی به ایران آمد تا انقلاب ایران سرنگون شود و کشور کاملاً تصرف شود تا مانع پیدایش انقلاب مردمی شود، زمانی که هایزر به ایران آمد افسران سرسپرده شاهی گارد وقتی با وی ملاقات کردند وی را متقاعد کردند که نیازی به وارد کردن نیرو برای سرنگونی انقلاب نیست و فردای آن روز در پادگان عشرت آباد، یک سان از لشگر گارد شاه دید و هایزر عنوان کرد با این افسران نیازی به وارد کردن نیروی آمریکایی برای سرنگونی انقلاب نیست.

وی گفت: مباشرت در سرنگونی انقلاب در تمامی عرصه‌ها به دست خود آمریکایی‌ها بود و در انتها یک ژنرال آمریکایی جایگزین شاه شد اما خداگرایی مردم دشمن را ناکام گذاشت.

آیت الله علم‌الهدی بیان کرد: عناد آمریکا اما کم نشد و آنها وارد حوزه فتنه شدند و مسیر دشمنی را با فتنه پیش برد و در طول این مدت برجسته‌ترین فتنه‌ها مربوط به سال 88 بود، وقتی 10 دی مشهد را به نظر می‌آوریم که یک مومن انقلابی متدین از محلات پائین به سمت خیابان امام خمینی(ره) می‌رود و زیر زنجیر تانک خودش و فرزندش جان می‌دهند و می‌گویند برای اطاعت از رهبرم آمده‌ام.

وی افزود: سال 88 قرار بود با فتنه انقلاب از میان برود و کارگزار فتنه هم سران فتنه بودند، باید توجه داشته باشیم و خط و جریان را بشناسیم. در این عرصه فتنه خیلی از خواص ما وارد قضیه شدند یا خیلی از خواص ما ساکت و بی تفاوت شدند. مگر اینها بصیرت نداشتند؟ هر روز اوباما پیام می‌داد و کلینتون رسماً اعلام می‌کرد ما مخالفان انتخابات را کمک می‌کنیم و یا مرکل صدراعظم آلمان از اینها حمایت کرد.

آیت الله علم‌الهدی با طرح این پرسش که آیا این خواص حرف رئیس جمهور آمریکا را واقعاً نمی‌فهمیدند؟ افزود: چرا اینها دچار این مسائل شدند؟ جوان تحصیلکرده نخبه افسر نرم می‌گوید چرا اینها متوجه فتنه نبودند؟ مشکل ما همین است. اینها بصیرت هم داشتند اما مشکل این بود که مست مقام و قدرت بودند و آن قدر مست بودند که مستی برای آنها غفلت ایجاد کرد، چشمشان را بسته بودند و تنها می‌خواستند به قدرت برسند.

وی تصریح کرد: اینها خواص بودند و بصیرت هم داشتند اما مشکلشان مستی قدرت بود و به جایی رسیدند که کارگزار آمریکا شدند؛ مستی قدرت‌یابی اینها را به جایی رساند که تا مرز برخورد با نظام نیز پیش رفتند. امروز نیز می‌بینیم هنوز عده‌ای از خواص مدافع فتنه‌گر شده‌اند و از مجلس زمزمه مسموم دفاع از فتنه بلند می‌شود و این برای ما یک نقطه انحطاط است.

آیت الله علم‌الهدی ادامه داد: مردمی که در مشهد دیروز از میدان شهدا راه افتادند کاسب فتنه بودند؟ آیا این اخلاص به معنای کاسب فتنه است؟ جریان لائیک ضد انقلاب و بی‌بند و بار دنبال انسجام و اردوکشی سیاسی هستند و اینها از فتنه‌گر دفاع می‌کنند؛ امروز زمزمه مسموم دفاع از فتنه چراغ سبز به آمریکا است.

وی افزود: رئیس قوه قضائیه اعلام کرد پرونده فتنه 88 مفتوح است یعنی روزی که مصالح نظام اقتضا کند فتنه‌گران باید محاکمه شوند و جواب خون‌های به ناحق ریخته شده را بدهند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب