آخرین اخبار

19. مرداد 1395 - 1:39   |   کد مطلب: 5738
تعدادی از کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران در اعتراض به آنچه اجرای ناقص و تغییر “قانون اختیارات وزارت نفت” می‌دانند بیانیه‌ای صادر کرده و در آن ضمن اخطار به وزیر نفت، خواستار اجرای درست این قانون شدند.

به گزارش کهگیلویه، پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این بیانیه آمده است: “قانون اختیارات وزارت نفت” در تاریخ 1/9/93 از سوی رئیس‌جمهور به وزارت نفت ابلاغ و در مورخ 4/9/93 از سوی وزیر نفت به اطلاع مسئولان ذیصلاح (کاظم وزیری هامانه و کریم سلحشور) رسید، یک سال نیم بعد از وصول این قانون، وزیر نفت در نامه‌ای مورخ 18/11/94 مهندس هامانه را امور رسیدگی به چگونگی اجرای قانون مذکور ظرف مدت شش ماه کرد.

در ادامه بیانیه ذکر شده است: امروز دوشنبه مورخ 18/11/94، مهلت شش‌ماهه کارگروه مربوطه به سر آمده است و از آن قانون انگیزه‌بخش برای کارکنان، فقط دو بند سخت‌گیرانه‌ی آن، که تنها با اجرای بندهای دیگر قابل‌تحمل بود اجرایی شده است.

در پایان تهیه‌کنندگان بیانیه ضمن اشاره به اینکه در این مدت از طریق مختلف سعی بر پیگیری درخواستشان در چارچوب‌های تعریف‌شده وزارت نفت داشته‌اند که با اراده منفی مواجه ‌شد تصریح کردند: صبر و طاقت کارکنان به سر آمده و همگی از وعده‌هایی بی‌نتیجه خسته شده‌اند، امیدواریم این آخرین مکاتبه ما با شما (وزیر نفت) باشد، چراکه ترس از آن را داریم که مبادا این بی‌اعتنایی و بی‌توجهی به نیروی انسانی باعث بی‌انگیزگی و… شود.

 متن این بیانیه در قالب عکس برای سایت استان ارسال شده است. تصویر بیانیه تعدادی از کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران به وزیر نفت در ادامه آمده است:

 
 
انتهای پیام/200

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک