آخرین اخبار

پربیننده ها

15. فروردين 1395 - 17:54   |   کد مطلب: 5092
مدیر فرودگاه یاسوج از برقراری پروازهای فرودگاه یاسوج در هفت روز هفته خبر داد.
پایگاه خبری کهگیلویه

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،علی محسنیان با اشاره به از سرگیری پروازهای فرودگاه یاسوج در هفت روز هفته گفت: پروازهای فرودگاه تهران به فرودگاه یاسوج در ساعت 5:40 دقیقه صبح انجام می‌شود و ساعت پرواز از فرودگاه یاسوج به تهران در ساعت 8 صبح است.

مدیر فرودگاه یاسوج اظهار کرد: فرودگاه یاسوج از برکات سفر مقام معظم رهبری به استان در سال 73 است و در سال 79 این فرودگاه به بهره‌برداری رسید که توسعه و تطویل باند فرودگاه یاسوج در دستور کار قرار دارد.

وی توسعه فرودگاه یاسوج را گام مهمی در جهت توسعه و پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و تصریح کرد: در حال حاضر طول باند فرودگاه 2 هزار و 600 متر است و قابلیت نشست و پرواز هواپیما در فرودگاه وجود دارد اما باید به سمتی برویم که بتوانیم این حوزه را توسعه دهیم.

این مسئول اضافه کرد: بالغ بر 230 میلیارد ریال اعتبار برای تطویل باند فرودگاه یاسوج نیاز است که در صورت تأمین اعتبارات مورد نیاز برای پروژه تطویل باند فرودگاه، این پروژه مهر ماه جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

محسنیان یکی از موانع اصلی پروازی فرودگاه یاسوج را وجود ساختمان زندان مرکزی شهر یاسوج دانست و افزود: وجود ساختمان زندان مرکزی از موانع اصلی پروازی فرودگاه است که امیدواریم اقدامات لازم برای رفع این مشکل اساسی از سوی مسئولان استان اندیشیده شود.

مدیر فرودگاه یاسوج بیان کرد: وجود دکل‌های روشنایی ورزشگاه 15 هزار نفر یاسوج از مشکلات اساسی ما بود که با تلاش مسئولان کشوری و استانی این مشکل برطرف شد.

فارس

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب