آخرین اخبار

8. بهمن 1401 - 23:28   |   کد مطلب: 11038
در این جشنواره ۲۳ گروه از مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و تولید محتوای دیجیتالی با هم رقابت کردند.

مسئول مجمع فعالان فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری رویداد‌های استارت آپی تولید محتوای دیجیتال از سال ۹۷ در استان در دستور کار قرار گرفته است.

محمود محمدی افزود: در چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان در مجموع ۶۵ شرکت کننده از تیم‌های تخصصی در سراسر استان حضور داشتند که ۱۹ تیم آن استارت آپی بودند.

وی تصریح کرد: برای اولین بار ۲ تیم از بانوان با ۶ شرکت کننده هم در این رویداد حضور داشتند.

محمدی عنوان کرد: ۶ اثر پویانمایی، ۹ اثر اندرویدی و یک بازی رایانه‌ای خروجی این کار بود و برای برگزاری این رویداد حدود ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی تاکید کرد: با این رویداد‌های استارت آپی، می‌توان ایده‌های نو و فکر‌های تازه و ذهن‌های خلاق‌تری به جامعه هدف معرفی کرد.

اهداف برگزاری چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال در کهگیلویه و بویراحمد، شناسایی استعداد‌های ناب و نهفته جوانان و نخبگان استان در زمینه‌های گوناگون فناوری اطلاعات و تولید محتوای دیجیتالی همگام با منشور گام دوم انقلاب و استفاده بالقوه از فضای مجازی در بین رده‌های سنی مختلف اعلام شد.

چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به‌صورت همزمان با کشور در کهگیلویه و بویراحمد با رقابت ۲۳ گروه استانی از ۲۹ آبان ماه به مدت ۲ روز در سه بخش پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزار‌های اندرویدی باهدف ایجاد نهضت تولید محتوا دیجیتال تخصصی، شناسایی گروه‌های تخصصی تولید محتوا، حمایت، آموزش و توانمندسازی گروه‌ها برای رسیدن به بازار کسب‌وکار برگزار شد.

۱۳ شرکت‌کننده برتر این رویداد به مرحله کشوری به‌عنوان نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد به تهران اعزام می‌شوند و نهم بهمن‌ماه در رقابت‌های کشوری شرکت می‌کنند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک