آخرین اخبار

29. آبان 1401 - 18:00   |   کد مطلب: 10928
سردار خرم دل در چهارمین رویداد تولید و محتوای بسیج با اشاره به اینکه دشمن درجنگ نرم بدنبال تسخیرذهن ها و تضعیف ارکان نظام است گفت:برگزاری رویداد تولید ومحتوا ارزشمند و عملیاتی است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه در افتتاحیه چهارمین رویداد استانی تولید و محتوای بسیج با اشاره به اینکه این رویداد از کارهای ارزشمند و عملیاتی در سپاه است گفت: دستگاه های اجرایی می توانند از فرصت و ظرفیت چهارمبن روبداد تولید و محتوای بسیح استفاده کنند تا در حوزه تولید و اشتغال استان هم افزایی ایجاد شود.

 

 

 

سردار حمید خرم دل غفلت از فضای مجازی را مهم و خطرناک ارزیابی کرد و گفت : ضروری است در فضای مجازی با قدرت و جهاد تبیین ورود کنیم تا به بحران گرفتار نشویم زیرا این فضای ‌افسارگسیخته بستر اصلی تهدید جمهوری اسلامی است 

 

 

وی با اشاره به اینکه دشمن با تبیین و دروغ برای مردم کشورهای جهان سوم هنر را برای هنر مطرح می کند گفت: دشمن در فضای اینستاگرام تصاویر شهدای تروریستی شاهچراغ را هم مسدود کرد تا جنایاتشان تکمیل شود.

 

 

خرم دل با بیان اینکه دشمن با ابزار هنر و فضای مجازی ذهن مردم را به سمتی که می خواهد می برد و سینما ، رسانه و فضای مجازی را برای این موضوع در اختیار قرار گرفته است، خطاب به بسیجی های کهگیلویه و بویراحمدگفت: امروز ما فرصت داریم از انقلاب دفاع کنیم و بسیجی های فعال فضای مجازی و هنرمند با تولید و محتوای مناسب با فتنه های دشمن مقابله کنند.

 

 

فرمانده سپاه فتح دین را الهی ارزیابی کرد و گفت : دشمن با القاء این موضوع که اسلام متعلق به عرب ها و قران به زبان عربی می باشد می خواهد دین زدایی و با ابزار نا امیدی در مقطعی که کشور در اوج هست نظام را زمین گیر کند.

 

 

این فرمانده ارشد نظامی با تاکید بر اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک الگو درسطح دنیا مطرح می شود،و اگر از ماهواره، موشک، ناو جنگی سلول های بنیادی، انرژی هسته ای و… حرف به میان می آید از برکات انقلاب است و امروز ایران اسلامی است که یک ابرقدرتی همچون آمریکا را به زانو در آورده است گفت : دشمن می خواهد کشور را از حرکت باز دارد و ضروری است با تولید متناسب در مقبل دشمن با هدف بایستیم و زبان کشور باشند.

 

 

خرم دل با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال تضعیف ارکان قدرت در جمهوری اسلامی هستند، چرا که از قدرت ایران هراس دارد و امروز نیز با دستیابی به موشک فراصوت این وحشت بیش از گذشته شده گفت: دشمن بدنبال ناامیدی مردم است و همه وظیفه داریم که هیچگاه نباید اسیر این فضا سازی های دشمن شویم و باید فضای مجازی را به نفع ارزش های انقلاب مدیریت کرد و مهم این است که با صلابت،با اعتقاد‌ و با امید دراین مسیر تقابل با دشمن حرکت کنیم.

 

 

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه در برنامه افتتاحیه در حوزه های مختلف تولیدی موضوعات را عنوان کرد تا ۲۳ تیم وارد شده در این رویداد کار خود را آغاز کردند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک