آخرین اخبار

30. شهريور 1401 - 23:04   |   کد مطلب: 10853
فرمانده حوزه مقاومت بسیج چاروسا برنامه‌های هفته دفاع مقدس در چاروسا را تشریح کرد.

توحید رجائی در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس در چاروسا اظهار کرد: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و تحقق این مهم، همت جمعی را می‌طلبد.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج چاروسا تصریح کرد: شهدای عزیز و رزمندگان دلاور ایران اسلامی در ایام‌‌الله هفته دفاع مقدس با تاسی از مکتب حسینی توانستند بر مصائب و مشکلات فائق آمده و سربلند میدان باشند.

 

وی افزود: جوانان در طول هشت سال دفاع مقدس و با طلایه داری که داشتند عظمت بزرگی را رقم زدند و هدف مشخص است که حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و خودباوری است.

 

رجائی با اعلام بیش از 20 ویژه برنامه در ایام هفته دفاع مقدس در چاروسا خاطرنشان کرد: نمایش اقتدار دسته های رزمی ذوالفقار، دیدار با خانواده معظم شهدا، نشست های روشنگری و بصیرتی بسیجیان، عطرافشانی گلزار مطهر شهدا و دیدار بسیجیان با امام جمعه و مسئولین منطقه از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس است.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج چاروسا یادواره ها را بهترین فرصت برای یاد و زنده نگه داشتن مسیر شهدا دانست و تاکید کرد: یادواره 9 شهید شهر قلعه رئیسی، توزیع بسته معیشتی، اردوی جهادی، مسابقات ورزشی، زیارت عاشورا و غبارروبی گلزار شهدا از دیگر برنامه های این هفته است.

 

وی بیان کرد: امیدوارم امسال با همکاری ادارات، نهادها و سازمان‌ها، عملکرد خوبی نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم و شرمنده شهدا، جانبازان و ایثارگران در این هفته نشویم.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک