نظرخواهی

آیا از عملکرد 4ساله اعضای شورای شهر دهدشت رضایت دارید؟
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام
http://khabarlendeh.ir/
خبر دیشموک
http://sobhezagros.ir/
آفتاب جنوب

 

طنز و کاریکاتور

پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه/کاریکاتور
کاریکاتور جدید احسان گنجی:
پایگاه خبری کهگیلویه
کاریکاتور جدید احسان گنجی:

مطالب اخبار استان

واحد چندرسانه ای این پایگاه خبری به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت تنها خلبان استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به تولید نماهنگی از تصاویر و زندگی نامه شهید ابراهیم امیدبخش کرده است .
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی که به همت خبرنگاران و اصحاب رسانه شهر یاسوج جهت کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه برپا شده بود بازدید کرد.
استان کهگیلویه و بویراحمد جزو پیش قراولان خدمت به مردم زلزله زده کرمانشاه است که کنون قریب به 5 گروه از جهادگران استان کهگیلویه و بویراحمد به شهرستان سرپل ذهاب و روستاهای هدف اعزام شده اند.
فرمانده سپاه فتح استان:
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش روستا بعنوان روستاهای هدف برای استان کهگیلویه و بویراحمد جهت انجام مراحل آواربرداری، اسکان اهالی، خدمت رسانی، تغذیه و ساخت مسکن در شهرستان سرپل ذهاب کرمانشاه مشخص شده است.
افسانه های دنا در حال نابودی:
چشمه سه هزار ساله آبسردون که یکی از زیبا ترین و پرآب ترین چشمه های دامنه های زاگرس جنوبی در منطقه کوه گل دنا بود به دلیل کم بارشی به طور کامل خشک شد.
استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت های بالقوه در حوزه باغداری و کشاورزی محصولات متنوعی را تولید و روانه بازار می کند که انار نیز به صورت تازه خوری و آب میوه در میان مردم این استان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
کارشناس مسائل فرهنگی واجتماعی کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: اشرافی گری و دنیا طلبی در میان مسئولان جامعه اسلامی رو به افزایش است و به یک باب تبدیل شده است که با روح فرهنگ علوی وعاشورایی سنخیتی ندارد.
نویسنده کتاب پایی که جا ماند در تصاویری جالب به خوش و بش با فرمانده سپاه قدس پرداخته است.
بخش اول:
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در سه دوره مجلس شورای اسلامی نسبت به حضور خود در انتخابات آینده و پیش روی مجلس واکنش نشان داد و گفت: به نظر بنده هر گونه اظهار نظر در این موقعیت یک کار عبث و نسنجیده ای تلقی می شود
در راستای افزایش کادر درمانی حوزه سلامت استان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، در نشست توزیع متخصصین جدیدالورود در استان گفت: 42 پزشک متخصص به کادر درمانی حوزه سلامت استان افزوده شد.
اتمام حجت رئیس دادگستری استان به مخلان امنیت در گچساران
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمدگفت:توقع این است که تا پایان سال نشنوم کسی قمه به دست موجب سلب امنیت در شهر شده و یا اگر چنین اقدامی هم صورت گرفت در کمترین فرصت به مجازات برسد، به کسی که با سلاح گرم امنیت مردم را خدشه دار می کند نباید رحم کرد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار استان گفت: دستگاه های دولتی چون حمل و نقل وراهداری، اداره کل راه و شهرسازی و دیگر دستگاه ها موظف هستند که علایم راهنمایی را متناسب با شرایط جاده ها لحاظ کنند.
در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران:
بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با عنوان «رسانه های آزاد، انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» ششم آبان ماه سال جاری در مصلی امام خمینی تهران آغاز به کار کرد و استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نمایشگاه حضور پررنگی دارد.
تصادف دو دستگاه خودروی سواری پژو 405 و پژو پارس در خیابان فرعی(جاده روستای گنجه ای) یاسوج باعث خسارت شدید به خودروها شد.
نماینده مردم هرمزگان در خبرگان رهبری:
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت:مرحوم آیت الله ملک حسینی یک دشمن شناس بود که باید از این اسوه یاد بگیریم.

صفحه‌ها

گزارش

پایگاه خبری کهگیلویه
گزارش پایگاه خبری کهگیلویه از سومین روز نامنویسی کاندیداهای مجلس دهم در کهگیلویه بزرگ
پایگاه خبری کهگیلویه
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/ این هفته شهید عبدالمحمد رضایی
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار
پنج شنبه ای با شهدای کهگیلویه/این هفته شهید محمد علی دیده دار